Kai turi aiškų ir tvirtą tikslą, nei atstumas, nei jokios kitos kliūtys nesutrukdys jo įgyvendinti. Taip būtų galima pristatyti laidos „Šiandien. Po metų“ dalyvę Birutę. Moteris į studiją atvyko išskirtinai pasipuošusi, pokštavo norėjusi susikurti ant galvos gervių lizdą, nes būtent su gervėmis susijęs jos metų pažadas. Birutė nuolat skraidydama Vilnius – Londonas bando įgyvendinti savo svajonę Lietuvoje – įkurti stovyklavietę vaikams, kuri ir vadinsis „Gervių lizdas“. Veikli keturių vaikų mama šiuo metu gyvena Londone, tačiau visos mintys ir ateities planai sukasi apie Lietuvą. Užmojai išties nemaži, moters planuose – keturi nauji gyvenamieji nameliai, valgykla, patalpos edukacinėms veikloms, scena, sporto salė ir netgi kelių tūkstančių ąžuolų pasodinimas sodybos teritorijoje. Ir tam ji turi tik metus! Tokį pažadą Birutė davė prieš metus laiko LNK studijoje.

 

SPM 10 Laida 6

 

Po metų į studiją atvykusi moteris stebėjosi, jog taip greitai pralėkė tie metai ir viskas pavyko be priekaištų: „Tai man pačiai keista, nes viskas vyksta, ir vyksta labai gerai! Aš prieš metus tik pradėjau kalbėti apie tai. Dabar viskas jau yra!“ – sėkmingai įgyvendintu savo projektu stebėjosi ir pati moteris.

 

SPM 10 Laida 7

 

Kitoje laidos istorijoje išvysite kvapą gniaužiančių gamtos vaizdų, kuriuos užfiksavo gamtos fotografas Ričardas. Vyras, paskatintas laidos „Šiandien. Po metų“, davė sau ir visai Lietuvai pažadą – nufotografuoti sunkiausiai fotografuojamus gyvūnus – mešką ir kurtinį. Fotografas prisipažįsta, jog kurtinys jam yra pats gražiausias ir paslaptingiausias paukštis, kurį nufotografuoti jis bando jau net 15 metų, deja, vis nesėkmingai.

 

SPM 10 Laida 8

 

Po metų į laidos studiją su žmona atvykęs fotografas Ričardas intrigavo ne tik žiūrovus salėje, bet ir pačią laidos vedėją Agnę: „Mes šiandien atnešėme išsipildžiusią savo svajonę.“ Studijoje sutuoktinių pora papasakos apie romantišką jųdviejų pomėgį – fotomedžioklę. Neregėti ir kvapą gniaužiantys Lietuvos gamtos vaizdai užburs ir laidos vedėją: „Koks egzotiškas jūsų gyvenimas, man net pavydu!“ – atvirai prisipažins Agnė Jagelavičiūtė.

 

SPM 10 Laida 9 SPM 10 Laida 10

 

Nepraleiskite unikalios LNK laidos „Šiandien. Po metų“ jau šį vakarą, 20 valandą.