Dvidešimtąjį gimtadienį švenčianti devynerius metus iš eilės žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 nepaliauja stebinti jubiliejinėmis premjeromis. Analogų šalyje neturintis muzikinis projektas „X Faktorius“ rikiuojasi pirmoje šio sezono žiūrimiausių pramoginių TV projektų vietoje. Kultinis serialas „Moterys meluoja geriau“, šeštasis sezonas, – žiūrimiausias šio sezono serialas Lietuvoje. Šį antradienio vakarą 19.20 val. – didžioji Gruzijoje filmuoto realybės šou „Pilis“ premjera. Po Naujųjų ketvirtajam sezonui į TV3 sugrįš didžiausio masto muzikinis TV projektas „Chorų karai“ ir bus dar dvi premjeros: dokumentinė realybė „Gyvenimo kryžkelės“ ir pagal pasaulyje populiariausio realybės šou „Didysis brolis“ (Big Brother) patobulintą versiją „Paslaptinga istorija“ (Secret Story) kurtas projektas. Ir tai dar ne viskas, nes sausį TV3 eteryje – naujas lietuviškas serialas „Pamiršk mane“.

 

Kultinius lietuviškus serialus kurianti prodiuserinė kompanija „Videometra“ jau pradėjo filmuoti naują šeimos dramą „Pamiršk mane“. Daugiaserijinis televizinis pasakojimas „Pamiršk mane“ – apie didmiesčio herojų išorinį puošnumą ir dvasinį skurdą, smurtą prieš moteris ir vaikus, taip pat – apie pastarųjų sugebėjimą išsaugoti orumą ir svajones, kurioms anksčiau ar vėliau turi būti lemta išsipildyti.

 

Pagrindinius vaidmenis seriale kuria talentingiausi ir mylimiausi Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktoriai: Aldona Bendoriūtė, Andrius Bialobžeskis, Dalia Morozovaitė, Vidas Petkevičius, Larisa Kalpokaitė, Algirdas Gradauskas ir kiti.

 

Centrinė seriale – Rūta (akt. A .Bendoriūtė) – ketvirtos atžalos besilaukianti trijų vaikų mama. Jos šeima – ideali. Vyras Danielius (akt. A. Bialobžeskis) – puikiai uždirbantis ir visuomenės garbinamas televizijos laidų vedėjas. Visuose interviu Danielius pabrėžia ištikimybę žmonai ir beprotišką meilę vaikams. Jis – ir nuostabus žentas, kurį Rūtos tėvai, kartais net atrodo, myli labiau nei savo dukrą… Atrodytų, ideali idealaus gyvenimo melodija. Tačiau, kas – jei viskas tik gražus fasadas?

 

Sužinojusi, kad ir vėl laukiasi, Rūta anaiptol nenudžiunga. Ji jau turi tris vaikus, niekada nedirbo jokio darbo, nes… vyras jai neleido. Stebuklas, kad išleido mokytis. Ko gero, tik dėl to, jog mano, kad Rūtos mokslai nieko verti. Savo laidose svetimų žmonių santuokas gelbėjantis ir nepažįstamas moteris dėl vyrų smurto guodžiantis Danielius pats namie nevengia mušti žmoną. Jis žino, kad ši niekam nepasiskųs. O jei pasiskųs, – jis bet kokius kaltinimus atrems tvirta savo idealaus įvaizdžio siena.

 

Palaužta, sumušta ir apie vyro neištikimybę sužinojusi Rūta vis dėlto nusprendžia išsivaduoti iš smaugiančio auksinio narvelio. Ar jai pavyks įveikti šaltakraujiško sutuoktinio spąstus? Ar ištrūkusi iš „auksinio narvelio“ ji mokės gyventi savarankiškai? Ir ar dar kas nors gyvenime suvirpins sustabarėjusias Rūtos jausmų stygas?

 

Serialo „Pamiršk mane“ režisierius yra Raimundas Banionis, jau kelių populiarų televizijos filmų statytojas, o scenarijaus autorius − Erikas Kundreckas. Naujasis jų darbas – jaudinanti šeimos drama „Pamiršk mane“ su tikro gyvenimo prieskoniais, skausmingomis sielos žaizdomis, radikaliais sprendimais ir saldžios meilės iliuzijomis – iš karto po Naujųjų tik per TV3!

 

„Pamiršk mane“ – iš karto po Naujųjų tik per TV3!