Šeši sezonai. 90 duetų, kuriuos sudarė ryškiausios scenos žvaigždės ir dainavimo entuziastai. 1200 dainų, sudainuotų per šešerius metus. Iš viso daugiau nei 3 milijonai žiūrovų.

 

Populiariausias ir ilgiausiai šalyje rodomas muzikinis projektas „Žvaigždžių duetai“ grįžta į LNK eterį po Naujųjų metų su nauju šūkiu „Istorija prasideda iš naujo!“

 

„Žvaigždžių duetuose“ gimė ne tik scenos duetai, bet ir gyvenimo poros. Čia vienas kitą sutiko dainininkas Deivis Norvilas ir tuomet dar Renata Voitechovskaja, aktorius Andrius Bružas ir jauna gruzinė Šorena Džaniašvili. Projekte viena skitą atradę atlikėjai dainuoja iki šiol – Mariaus Jampolskio ir Irūnos Puzaraitės tandemas – vienas gražiausių pavyzdžių . Tokia galinga istorija gali pasigirti tik „Žvaigždžių duetai“. Todėl jų istorija turi tęstis.

 

Jau septintą sezoną skaičiuosiantį muzikinis šou visiškai atsinaujina. Projektą ves vedėjai, save jau išbandę „Žvaigždžių duetų“ projekte – tai populiarioji dainininkė Natalija Bunkė ir profesionalus šokėjas, mylimas laidų vedėjas Andrius Butkus.

 

„Vesti „Žvaigždžių duetus“ man yra didelė garbė ir pripažinimas. Juk tai – vienas iš prestižiškiausių projektų Lietuvoje“, – sako naujoji „Žvaigždžių duetų“ vedėja Natalija Bunkė.

 

„Žvaigždžių duetai“ man kelia didelius sentimentus. Dusyk juose dalyvavau su skirtingomis partnerėmis, dirbau projekto choreografu, todėl viską čia žinau iki mažiausių smulkmenų. „Duetams“ esu dėkingas už tai, kad pirmą kartą čia uždainavau. Tai projektas, atlikėjams atveriantis dideles ir naujas galimybes“, – sako naujasis „Žvaigždžių duetų“ vedėjas Andrius Butkus.

 

„Žvaigždžių duetai“ iš LNK studijos keliasi į „Forum Palace“ rūmus, keliskart didesnę erdvę, kurioje „Duetų“ filmavimus galės stebėti net 600 studijos žiūrovų. Naujos dekoracijos, nauja grafika, naujos vinjetės – „Žvaigždžių duetai“ gerbėjų laukia ne viena staigmena.

 

Duetų pasirodymai nuo šiol taps įspūdingais šou – mini spektakliais, etiudais, priminsiančiais miuziklų pastatymus. Scenoje duetai pasirodys kartu su šokėjais, muzikantais ir net chorais.

 

„Žvaigždžių duetai. Istorija prasideda iš naujo!“ – jau greitai per LNK.