Žydinčios orchidėjos, obuoliai ir pyragaičiai, pirkiniai ir knygos – tai ir dar daugiau galima būtų sukrauti į talpų, iš vytelių pintą krepšį. Idėjų, kaip šį aksesuarą panaudoti interjere ir eksterjere begalė, tereikia pasikliauti fantazija ir stiliaus nuojauta. Keletas minčių, kur panaudoti nepelnytai užmirštą pintą krepšį, pateikiamos toliau straipsnyje.

 

Pintinės gali būti naudojamas kaip dekoro elementas. Jomis galima papuošti kone kiekvieną namų kambarį. Virtuvėje pintuose krepšiuose galima laikyti šviežias daržoves ir vaisius, svetainėje ar sode – auginti gėles vazonėliuose ir panašiai. Pintinės nebūtinai turi būti vienspalvės, jas galima įvairiai dekoruoti, nudažyti ryškiomis spalvomis ir raštais arba dugną iškloti autentiška, rankų darbo staltiesėle.

 

Vasara – iškylų metas. Į jas kartais einame pėsčiomis, kartais važiuojame automobiliu, o kartais – dviračiu. Reikalingus iškylai daiktus galima susikrauti į gražų, senoviška dvasia alsuojantį pintą krepšį ir užkabinti ant dviračio vairo ragų.

 

Kai laukuose žydi tiek pačių įvairiausių vaistažolių, būtų tikra nuodėmė, nors kartą nenuvykti ir neprisiskinti pasakiškai kvepiančių ir gydančių visas ligas vaistažolių. Apie vaistažoles šį kartą nekalbėsime. Tačiau paminėsime, kad bet kokias vaistažoles geriau rinkti į iš natūralių medžiagų pagamintą krepšį, kuris išlaiko žolelių aromatą ir neleidžia joms pernelyg greitai nuvysti.

 

Pintinės – tai ekologiško stiliaus dalis. Šiuo metu ne tik interjere labai populiarus kaimietiškas, Provanso regiono stilius. Ne tik drabužiai gali priminti šį šiltą ir gaivų pietų Prancūzijos regioną, bet ir stilingi aksesuarai. Ilga, gėlėta suknelė, ant pečių banguojantys, išsidraikę plaukai ir pintas krepšiukas – atrodysite lyg senoviško filmo ar praėjusio amžiaus madų žurnalų modelis…

 

Einate į svečius ir nešatės namuose keptų pyragaičių, spaustų sulčių, ar ką tik sunokosių braškių? Žinoma, nieko tokio, jei vaišes nunešite maišelyje. Tačiau daug patogiau ir patraukliau viską sudėti į dailų, pintą krepšį… Šeimininkai bus sužavėti.