Antradienį, gruodžio 4 dieną, 19.20 val. TV3 eteryje jubiliejinio, dvidešimtojo, sezono premjera – realybės šou „Pilis“. Unikalus, nei Europoje, nei pasaulyje analogų neturintis TV3 realybės šou turi vieną pagrindinę taisyklę – dalyviai dėl 50 tūkst. litų prizo čia turės kovoti poromis. Ar likimo burtai ir paslaptingi pilies valdovai nesumaišys kortų? Išsiaiškinti galėjo biuro darbuotoja Greta Biržinytė ir lengvojo kultūrizmo treneris Justinas Mažeika, jau dabar TV3 realybės šou praminę „likimo mestu burtu“.

 

Juodaplauke lėle barbe pravardžiuojama Greta atvirai prisipažįsta, kad Justino, kurį iš karto pavadino oranžiniu berniuku, į porą nenorėjo labiausiai. „Bėgdama su medalionu pas man likimo burtų mestą vaikiną meldžiausi, kad tai būtų tik ne Justinas“, – karčią piliulę pirmą dieną Gruzijoje tekus nuryti prisimena Greta. Kad ir kaip būtų keista, bet jų jausmai vienas kito atžvilgiu sutapo.

 

Lengvojo kultūrizmo treneris, rausvų ilgų plaukų savininkas, priekabus aplinkinių figūroms Justinas, atrodo, turėjo bent jau susižavėti gražuole juodaplauke vilniete. Tačiau anaiptol! Justinas prisipažįsta mėgstantis mažiau išlepusias merginas. „Greta ir taip mane žavėjo mažiausiai – nei išvaizda, nei vidumi. Tačiau gavus ją į porą supratau, jog šiame realybės šou į pergalę turėsiu tempti mus abu“, – įspūdį apie pirmąsias mintis kilusias atvykus į „Pilį“ prisimena šou dalyvis.

 

Besižavintis viduramžiais sporto meistras, pamatęs egzotiškus Gruzijos pilies vaizdus, kalnų peizažą, užsidegė noru čia vėl atvažiuoti. Justinas užsibrėžė sau tikslą – išvykti „Pilies“ laimėtoju! Tuo tarpu 21 metų biuro darbuotoją Gretą į pilį atvijo… nuobodulys. „Nuobodus gyvenimas man  įgriso. O ir „Pilyje“ vyliausi sutikti tikrų modelių, tikrų saldainiukų“, – drąsiai prisipažįsta administratorė Greta.

 

Kaip Justinas ir Greta bandys sugyventi ir pasiekti savo tikslų, likimui iškrėtus tokį pokštą? Ar jie nuleis rankas, o gal priešingai – mes pirminius nusistatymus ir susivienys dėl bendro tikslo? Atsakymai TV3 televizijos eteryje jau nuo gruodžio 4 dienos antradieniais 19.20 val. realybės šou „Pilis“!

 

Realybės šou „Pilis“ – jau nuo gruodžio 4 dienos antradieniais 19.20 val. tik per TV3!