Jau šiandien, antradienį, 19.20 val. TV3 eteryje ilgai laukta premjera – pradedamas rodyti Gruzijoje filmuotas realybės šou „Pilis“. Šou režisierius Mindaugas Meškauskas žiūrovams jau pažadėjo kokteilį iš egzotiškų vaizdų, intriguojančios legendos ir charizmatiškų dalyvių emocijų. Kas į egzotiškąją šalį atvedė 24 metų pokerio žaidėją ir 40-metę manekenę?

 

Renatas Bliuvas, pasižymintis stipriu loginiu mąstymu, „Pilyje“ nusprendė paieškoti naujų įspūdžių ir pasiryžo laimėti pagrindinį šou prizą – 50 tūkst. litų. Tuo tarpu profesionali choreografė bei daugybę metų manekene dirbusi 40-metė Dana Kuncevičiūtė nuo mažens svajojo aplankyti kalnuotąją Gruziją. Taip pat ir daugybės ten gyvenančių jos draugų įspūdžiai seniai viliojo pamatyti šią nuostabią šalį.

 

Tačiau Dana prisipažįsta, jog tai buvo tik vienas iš motyvų. „Nieko gyvenime nedarau šiaip sau. Einu ten, kur galiu būti stipri ir žinau, kad galiu nugalėti.“ Stipriu charakteriu ir kategoriška nuomone Dana iš kitų dalyvių išsiskyrė jau pirmąją pažinties dieną.

 

Šie du jausmams nepasiduodantys šalto proto dalyviai tapo kietais riešutėliais priešininkams. „Nuotykiuose neieškau antros pusės“, – nukerta Dana. Tuo tarpu Renatas apžvelgęs visas dalyves taip pat suprato, jog šiame žaidime jis galės neblaškomas moteriškų kerų atsiduoti žaidimui. „Merginos – visos gražios, tačiau nė vienos neradau turinčios tą cinkelį“, – atskleidžia kai kuriems Levą Tolstojų primenantis jaunuolis.

 

Renatui į porą tekusi Dana savo antrąją pusę žaidime įvertino kaip tikra žaidėja: „Mudu žiauriai skirtingi, tačiau jis man – labai įdomus, vyriškas, ramus, be skrupulų – žaidime ir negalėčiau tikėtis geresnio.“ Branda, išmintimi ir aštriu protu pasižymintys dalyviai kibs į atlapus savo priešininkams ir kaip reikiant susikaus su likusiomis 10 porų.

 

Ar jiems seksis nepamesti aiškaus proto ir išlaikyti kompaso rodyklę rodančią į finišą, aiškės antradieniais 19.20 val. tik per TV3!

 

Realybės šou „Pilis“ premjera – jau gruodžio 4 dieną tik per TV3!