Penktadienį 21 val. tiesiogiai iš Katedros aikštės LNK transliuos vieną gražiausių žiemos švenčių – Vilniaus kalėdinės eglės įžiebimą su ryškiausių  Lietuvos žvaigždžių koncertu. Renginio vedėjai radistai Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys kvies visus pasinerti į žiemos pradžios šventę, kuri bus pilna šilumos, jaukumo bei geros nuotaikos.

 

JONAS_ROLANDAS_875x1200

Į eglutės įžiebimo koncertą susirinks garsiausi Lietuvos muzikos atlikėjai, penktadienio vakarą paversdami tikrų tikriausia žiemos švente. Egidijus Sipavičius, grupė „Rondo”, Merūnas, Irūna Puzaraitė ir Marius Jampolskis, Vaida Genytė, Violeta ir Vilius Tarasovai bei kiti atlikėjai dovanos sostinei ir visai Lietuvai gražiausias savo dainas.

 

LNK žiūrovai galės mėgautis ne tik gražiu renginiu, gera muzika, bet ir sulauks netikėtumų. Koncerto metu Vilniaus eglutės viduje esančiame pasakų namelyje bus sekamos pasakos. Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasakos Mažojo Princo nuotykius, humoristas Mantas Stonkus skaitys pasaką „Sniego karalienė”, prie pasakorių prisijungs mylimiausia Lietuvoje Teta Beta.