Jau kovo 2 dieną, šeštadienį, 19.00 val. tiesiogiai per TV3 ir TV3 Play įvyks laukiamiausia televizinė metų premjera – realybės šou „Paslapčių namai“ (Secret Story). Lygiai po dešimties metų realybės šou pradininkė – televizija TV3 – šį žanrą vėl grąžina į Lietuvą. Ir pagal tiek dalyvius, tiek žiūrovus gerbiantį scenarijų. Suviliojęs tūkstančius lietuvaičių, tarp kurių – ir žinomus žmones, kurie panoro savo paslaptį visai Lietuvai atskleisti už galimybę laimėti iki 100 000 litų, realybės šou prodiuseriai atskleidžia neįtikėtinus faktus, pribloškusius žmonių istorijomis.

 

„Mano gyvenimo istorija – tragiška: mane žmona paliko dėl turtingesnio. Todėl užsibrėžiau tikslą: dalyvausiu „Paslapčių namuose“, iš naujo ją sužavėsiu, laimėsiu didelį piniginį prizą ir taip ją susigrąžinsiu. Juk būsiu turtingas“, – neįtikėtiną gyvenimo istoriją ir dar labiau stebinančią išeitį aiškina vienas „Paslapčių namų“ atrankose dalyvavęs vyras. Vilnietis turi vienintelį motyvą – laimėti 100 000 litų ir taip vėl susigrąžinti meilę į savo gyvenimą.

 

Tačiau gyvenimo prasmės netekęs vyras toliau stebina pribloškiančia gyvenimo istorija: „Darbe man sumažino atlyginimą, žmona manimi nusivylė, susiviliojo turtingesniu ir išėjo pas jį gyventi. Suprantu, kad ją susigrąžinti galiu tik pasiūlydamas turtingesnį gyvenimą“, – nuoširdžiu atvirumu stebina 35 metų vyriškis, įskaudintas mokyklos laikų vienintelės, vėliau tapusios jo žmona.

 

„Paslapčių namų“ prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas šypsosi: „Galiu suprasti jį kaip meilės netekusį vyrą, tačiau šis realybės šou dalyviams kelia aukštus kokybės reikalavimus – jame dalyvaus tik šarmingi, entuziastingi, įdomūs, linksmi ir paslaptingi žmonės. Tie, kurie iš tikrųjų slepia paslaptį, ir tie, kurie nori tapti žvaigždėmis“, – iliuzijas išsklaido realybės šou „Paslapčių namai“ prodiuseris Samas.

 

Kiekvienas „Paslapčių namų“ dalyvis gaus 5 000 litų. Jei realybės šou dalyvis neišsaugos savo paslapties, pinigus praras, o paslaptį išaiškinusysis laimės priešininko pinigus. Dalyvis, praradęs paslaptį, nebūtinai paliks šou. Kas paliks šou, spręs TV3 žiūrovai, balsuodami tiesioginio eterio metu. „Paslapčių namų“ laimėtojas gaus 50 000 litų. Dar tokią pat pinigų sumą dalyvis galės susirinkti iš kitų, įmindamas jų paslaptis. Pagrindinė „Paslapčių namų“ intriga – išsaugoti savo paslaptį iki šou pabaigos!

 

Praėjus dešimčiai metų po realybės šou žanro debiuto TV3 eteryje, televizija į eterį grąžina šį žanrą pagal kruopščiai apgalvotą, tiek dalyvius, tiek žiūrovus gerbiantį scenarijų. Didžioji „Paslapčių namų“ premjera – kovo 2 dieną, šeštadienį, tik per TV3!

 

Laukiamiausia realybės šou „Paslapčių namai“ premjera – kovo 2-ąją, šeštadienį, 19.00 val. tik per TV3 ir TV3 Play!