Aktorė Jurga Drabatienė, vaidinusi lietuviškuose kino filmuose „Dievų miškas“ ir „Vilniaus getas“, šiuo metu kuria ryškų viliokės vaidmenį naujausiame TV3 seriale „Pamiršk mane“, kuris eteryje šiokiadieniais 19.20 val. Jos įkūnijama studentė Virga apsuka galvą profesoriui Dudėnui (akt. Vidas Petkevičius), o atsidūrusi jo lovoje įsisvajoja apie… šeimą. Bet ar gerokai vyresnio dėstytojo širdyje pulsuoja tikra meilė, ar tai – tik aistra kur kas jaunesnei meilužei?

 

„Manoji Virga – įdomi, keista, kvaila. O gal ne kvaila, tik naivi? Susidėjo su profesoriumi, nes įsivaizduoja, kad yra negraži, stora. Ji nusivylusi vyrais, niekaip nesusiranda antrosios pusės. Profesorius vis kartoja, koks yra nelaimingas su savo „boba“, o naivuolė Virga vis tikisi, kad jis paliks žmoną ir kurs bendrą gyvenimą su ja“, – paklydusių TV3 daugiaserijinio pasakojimo herojų jausmus apibūdina žavioji J. Drabatienė.

 

Net keista, kad tokia patraukli moteris turi vaidinti tą, kuri labai nepasitiki savimi. „Virga labai tolima nuo manęs. Ir patirtis su tokiu gerokai vyresniu partneriu man – pirma, – šypsodamasi sako J. Drabatienė. – Bandžiau prisijaukinti Virgą, juk negaliu būti nutolusi nuo savo personažo, teko jos paieškoti. Dabar Virga jau yra kažkur šalia – jaučiu. Tačiau namo jos neparsinešu.“

 

Atsidūrusi Virgos kailyje aktorė džiaugiasi vienu dalyku – filmavimo aikštelės partneriu V. Petkevičiumi. O kaip nusiteikia išskirtinėms aistringoms scenoms? „Kad su juo visos scenos – aistringos! Bučiavomės ir parke, ir kitur… Su Vidu nereikia daug dublių, jis – tobulas partneris!“ –tikina aktorė.

 

Ar šiai porai seriale teks įsikurti bendruose namuose? O gal meilužių santykiai greitai bus ištraukti į dienos šviesą? Jausminga ir tikroviška šeimos drama „Pamiršk mane“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.20 val. žiūrimiausios televizijos Lietuvoje TV3 eteryje!

 

„Pamiršk mane“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.20 val. tik per TV3!