Niekam ne paslaptis, kad žinoma dainininkė ir televizijos laidų vedėja Oksana Pikul-Jasaitiesnė su savo vyru Simu Jasaičiu šią vasarą laukia atskrendančių gandrų. Tačiau, kaip pati Oksana sako, pasiruošti kūdikėlio kraiteliui nėra taip paprasta, kai esi dar nepatyrusi mama.oksana_pikul_padekime_augti

„Pasirinkimas parduotuvėse toks gausus, kad labai sunku pasirinkti teisingai“, – BTV laidoje „Padėkime augti“ šeštadienį 10 val. pasakos būsima mama. Tuo tarpu specialistai teigia, kad pradžiai reikia turėti pagrindinių daiktų pirkinių sąrašą. Pasak jų, kad bene svarbiausias pirkinys yra automobilinė kėdutė kūdikiui.

„Ji turi būti ne per daug stati vaikui, joje turėtumėte rasti įmontuojamą specialią pagalvėlę kūdikio galvelei prilaikyti, labai svarbi trijų taškų diržų sistema, būtinas stogelis. Tačiau svarbiausia, tėvams išmokt tinkamai ją naudot, tai yra teisingai įtvirtinti savo automobilyje“, – atkreipia dėmesį „Babycenter“ parduotuvės konsultantė Irina.

Pasak atlikėjos Oksanos, kitas galvos skausmas yra transporto priemonė kūdikiui- vėžimėlis.  Jį renkantis, būtina atsižvelgti į  savo poreikius. O svarbiausia, atkreipti dėmesį į jo amortizaciją, manevringumą ir svorį.

Šio šeštadienio BTV laida „Padėkime augti“ laida kartu su Oksana rinksis ne tik automobilines kėdutes ir vežimėlius būsimai atžalai, atlikėja parduotuvių konsultantus kamantinės apie lovytes, patalynę, gultukus ir kita svarbią mažylių amuniciją. Laidos kūrėjai domėsis ir foto knygų maketavimu namie. Kartu su atlikėja Atlanta, žiūrovai galės sužinoti, kodėl būtina nuotraukose išsaugoti brangiausias gyvenimo akimirkas.