Šio antradienio LNK laidoje „Pasaulis X“ 20 val. – visuomenės veikėjos Eglijos Vaikevičės pokalbiai su automobiliu ir sapnai, kuriuose burleskos šokėja geba nukeliauti net į anapusinį pasaulį. Eglija prisipažįsta, kad ypatingų sapnų karalystėje ji geba užuosti Mirties kvapą ir gali suvaldyti savo astralinį kūną, kai šis miego metu palieka fizinį kūną ir moka nukeliauti net iki tos ribos, kurią peržengus yra pavojus  nebegrįžti.

 

Oksanos Pikul  kelias minutes  trukęs minties regėjimas žinomą dainininkę norėjo apsaugoti nuo šiurpios avarijos. Tačiau nuojautos vizija neprivertė Oksanos Pikul pakeisti  suplanuoto vakaro, kai ji nusprendė sėsti į taksi ir vykti į naktinį klubą , kur jos jau laukė bičiuliai.

 

Parapsichologas Sergejus Azanovas aiškina, kaip žmogaus intuicija, kuri gali per visą gyvenimą vieniems nuolat duoti įspėjamus ženklus, o kitiems vos kartą, pasireiškia įvairiais  būdais. Kartais smegenis aplenkia fizinis kūnas ir tiesiog priešinasi vienai ar kitai gyvenimo situacijai, kartais žmonės girdi įspėjamus balsus, o dar kiti , kaip antai Oksana Pikul, mato pranašiškus regėjimus.

 

Seimo nario Petro Gražulio tikrasis veidas, be politinių kaukių, po kuriomis įvairiose gyvenimo situacijose slepiasi  tikroji prigimtis ir  ją išduoda žinomo vyro  rašysena. Laidos kūrėjai atliko eksperimentą ir politiko parašytą palinkėjimą LNK laidai „Pasaulis X“ parodė grafologei Eleonorai Petkelienei. Rašto specialistė, nežinodama,  kieno ranka rašytas palinkėjimas, tiksliai nusakė visas politiko Petro Gražulio charakterio savybes.

 

Vedėjas – Giedrius Leškevičius.