Jau šį sekmadienį kartu su pirmuoju populiariausio muzikinio projekto „X Faktorius“ finalu bus pristatyta naujiena visiems šiuolaikiškiems žmonėms – „X Faktoriaus“ mobilioji programėlė. Karščiausios naujienos, naujausios nuotraukos, pasirodymų vaizdo įrašai, galimybė išrinkti dalyviui dainą, patogus SMS balsavimas už dalyvių pasirodymus ir net galimybė ovacijomis palydėti savo favoritus – nuo šiol „X Faktorius“ bus kiekvienoje kišenėje.

 Mobilioji „X Faktoriaus“ programėlė yra pritaikyta visiems išmaniesiems telefonams. Jau nuo gruodžio 1 dienos, nuo šio sekmadienio, ją bus galima atsisiųsti iš Google Play arba Apple Store parduotuvių internete. Šios programėlės atsisiuntimas – nemokamas.

 

„X Faktoriaus“ gerbėjai, su programėle galės kada ir kur jiems patogiausia sekti visas viešojoje erdvėje pasirodančias naujienas apie TV3 projektą, sužinoti viską apie dalyvius, po kiekvienos tiesioginės transliacijos pamatyti gausią ir vis atnaujinamą nuotraukų galeriją, žiūrėti dalyvių pasirodymus, balsuoti už savo favoritus tiesioginės transliacijos metu ir net jiems ploti – tam pakaks piršto prisilietimo.

 

Žiūrimiausios televizijos TV3 projekto „X Faktorius“ pirmoji tiesioginė transliacija su pirmą kartą į didžiąją sceną žengiančių finalistų dvyliktuku bei pirmą kartą šou istorijoje pasirodysianti mobilioji programėlė – jau šį sekamdienį, gruodžio 1-ąją!

 

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3!