Pavasaris jau čia, nors ir baltas, o kaip ir su kiekvienu pavasariu, taip ir su šiuo į Lietuvą grįžta kasmetinė, visą Lietuvą vienijanti aplinkos švarinimo akcija „DAROM 2016“.

 

Darom

Iki akcijos yra dar šiek tiek laiko, tad visi tie, kurie eidami pro šalį savo gyvenvietėse, miestuose, miesteliuose ar bet kur pastebi labai prišiukšlintas vietas, jas gali registruoti www.mesdarom.lt svetainėje. Registruoti taškus dar galima iki balandžio 1 d. Vėliau šios pažymėtos vietos bus perduodamos savivaldybėms, kurios nuspręs ar šiais metais tai ir bus jų aplinkos tvarkymo taškai, bet kuriuo atveju visi stengsis šias prišiukšlintas vietas sutvarkyti pagal savo galimybes. Visi patvirtinti žmonių užregistruoti taškai, bus skelbiami www.mesdarom.lt svetainėje nuo balandžio 10 d.

 

Šiemet „DAROM 2016“ akcija rengiama jau devintą kartą, jos metu didelis dėmesys bus skirtas oro taršos mažinimui. Kaip ir kiekvienais metais akcija apjunks visus Lietuvos gyventojus, kurie sieks švarinti aplinką.

 

Organizacija suburia daugiau kaip 250 tūkst. Lietuvos gyventojų dėl bendro tikslo – švarios ir sąmoningumą skatinančios visuomenės. Organizacijos veikloje aktyviai dalyvauja šalies vadovai, verslininkai, įvairių sričių ekspertai, Lietuvos piliečiai ir kt. Lietuva priklauso pasauliniui „Let‘s Do It World“ judėjimui, kuris vienija 112 pasaulio valstybių.

 

Tad visi tie, kurie neabejingi bendram tikslui, kviečiami jungtis į „DAROM 2016“ akciją, kuri įvyks balandžio 23d. artimiausius akcijos taškus galite rasti nuo balandžio 1 d. www.mesdarom.lt svetainėje.