Žiūrovus savo šokiais sužavėjusi dainininkė Katažina, laimėjusi šokių konkursą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“  ir toliau džiugins LNK žiūrovus. Dainininkė pakviesta dalyvauti septintajame LNK „Žvaigždžių duetų“ sezone „Istorija prasideda iš naujo“, kurį ves Natalija Bunkė ir Andrius Butkus.

 

„Tikėjausi kvietimo į „Žvaigždžių duetus“, – prisipažįsta Katažina – Bet vis tiek buvo staigmena, kai suskambo prodiuserių skambutis. Labai laukiu projekto pradžios, nes jis pagaliau užpildys tuštumą, atsiradusią po šokių konkurso pabaigos“.

 

Mergina sako, kad pasibaigus intensyvioms šokių repeticijoms, nugrimzdo į lengvą depresiją. „Vakar vakare eilinį kartą pažiūrėjau šokių video, apsiverkiau. Tikiuosi, kad ruošimasis „Žvaigždžių duetams“ padarys galą naktiniams pasikūkčiojimams“.

 

Ant didžiausias šalies garsenybes sutraukiančio populiariausio muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“  scenos Katažina scenos žengs su grupe „Pop ladies“ – Oksana Pikul ir Liepa Mondeikaite. Natalija Bunkė prie jų neprisidės, mat tapo laidos vedėja.

 

Kol kas savo partnerio „Žvaigždžių duetuose“ Katažina neatskleidžia.  „Iš karto „Duetų“ organizatoriams  pasakiau, kad  man nereikia lengvo varianto. Noriu tą žmogų mokyti ir džiaugtis, klausydama, kaip tobulėja“, – sako vokalo mokytojos specialybę turinti dainininkė.

 

„Žvaigždžių duetai“ – jau sausį per LNK.