Švenčių ir šeimos televizija TV3 meilės diena skelbia ne tik Vasario 14-ąją, bet ir visą mėnesį. Žiūrovų nekantriai laukiamos premjeros: galingieji „Chorų karai“, naujas intriguojantis serialas „Kerštas“, didysis „X Faktoriaus“ finalas, prestižiniams pasaulio kino apdovanojimams nominuoti filmai – visas vasaris TV3 eteryje alsuos meile! TV3 žiūrovai aktyviai ruošiasi raudona spalva paženklintam mėnesiui – tą rodo ir rekordinis skaičius balsų, atiduotų kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ mylimiausių rinkimuose.

 

Daugiau nei 155 tūkstančiai – tiek balsų kultinio serialo gerbėjai atidavė rinkdami „Moterys meluoja geriau“ mylimiausius herojus. Kaip tik Šv. Valentino dieną, Vasario 14-ąją, TV3 eteryje – ypatinga eterio programa, kurią vainikuos serialo apdovanojimai. Ką žiūrovai išrinks mylimiausia „Moterys meluoja geriau“ moterimi, vyru, pora ir šeima?

 

Poros kategorijoje besivaržantys Donatas (akt. Marius Jampolskis) ir Ugnė (akt. Agnė Šataitė) šeštajame „Moterys meluoja geriau“ sezone išgyvena didelį stresą dėl… pinigų stygiaus. Tačiau ar praturtėję jiedu vienas kito nepraras? „Juk visi žinome, kad meilė netrunka ilgiau nei trejus metus“, – koketiškai flirtuodama sako A. Šataitė.

 

O kaip su ta meile bus seriale? Anot Agnės, naujausiose serijose jai buvo žadėtas princas ant balto žirgo. Tačiau, kol jo horizonte nematyti, jos veikėją Ugnę su mylimuoju Donatu ir toliau sies turtų troškimas. O ar santykiai atlaikytų dar vieną išbandymą, jei vieną gražią dieną pinigai netikėtai pasipiltų lyg iš gausybės rago?

 

Kaip Agnės ir M. Jampolskio herojams seksis kūrenti šeimos židinį, paaiškės jau naujausiose „Moterys meluoja geriau“ serijose, o kol kas ugningasis duetas ištikimų herojų balsų prašo „Moterys meluoja geriau“ mylimiausių rinkimuose. Ar jiems pavyks tapti „Mylimiausia pora“?

 

Vasario 14-ąją paaiškės, kas taps 4 kategorijų – „Mylimiausia moteris“, „Mylimiausias vyras“, „Mylimiausia pora“ ir „Mylimiausia šeima“ – nenuginčijamais lyderiais. Rinkti „Moterys meluoja geriau“ mylimiausius galima TV3 televizijos interneto svetainėje www.tv3.lt.

 

„Moterys meluoja geriau“ apdovanojimai – Vasario 14-ąją, Meilės dieną, 19.50 val. tik per TV3!