Posakis „lietuvis lietuviui svetur – vilkas“ populiarus ne veltui. Tuo įsitikino ir dainininkė Monika Katunskytė. „Jei tau sekasi, sulauksi apkalbų, net bandymų pakenkti. O jei dar esi bent kiek žinomas – laikykis, tave ir menkins, ir žemins“, – jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. gyvenimo būdo laidoje „Nuo… iki…“ teigs Monika.

 

nuo_iki_Pranesimas Monika

Moteris pasakos, ką teko patirti tuomet, kai, sužlugus kavinės verslui Šiauliuose, ji įklimpo į skolas, siekiančias beveik 100 tūkstančių eurų. Dar vieną smūgį moteris patyrė iš antruoju vyru tapusio mylimojo Kirilo. Sutuoktinis atsisakė padėti Monikai atsikratyti skolų po bendro verslo, todėl Monika liko viena. Populiariai dainininkei neliko nieko kito, kaip vykti uždarbiauti į Angliją, plauti tualetus, dirbti kambarine, fabriko darbuotoja. Dirbti darbus, kurie įprasti dešimtims tūkstančių lietuvių, kasmet paliekančių gimtinę ir laimės išvykstančių ieškoti svetur.

 

„Užsidirbti čia galima, bet vieno pamiršti – niekada: lietuvis lietuviui, svetur – ne draugas, o pavydus, pikto linkintis priešas…“, – sakys Monika. Didžiojoje Britanijoje, Londone dainininkė gyvena jau ketvirti metai.

 

„Prisimenu, viena moteris juokėsi: štai mūsų zviazda vos ne š… kabina. Visokių komentarų buvo, kartais tokių skaudžių, kad ėjau verkti į tualetą: „Žiūrėk, šita dirba, dainavimai pasibaigė, viskas, Katunskytės karjera baigėsi“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. per LNK pasakos Monika.