„Į klubą atėjau pasveikinti draugės su gimtadieniu, neketinau ilgai švęsti, nes anksti ryte turėjau skrydį į fotosesiją. Su drauge pirkome kokteilius pačios, nebuvome jokioje kompanijoje. Netrukus klube kilo nedidelis konfliktas, spėju, kad jo metu į mano kokteilį buvo įlašinta kažkokios medžiagos. Greitai apsvaigau, pasijutau labai blogai ir išvykau namo. Atsigavusi ryte nieko neprisiminiau, dar kelias dienas buvo klaikiai bloga…“, – jau šį ketvirtadienio vakarą LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ pasakos modelis KarolinaToleikytė. Mergina prisipažins niekada neketinusi viešinti šios istorijos, tačiau nusprendė papasakoti norėdama įspėti kitas merginas būti itin atsargiomis, ypač tada, kai lankosi klube ar bare. Anot jos, Dovilės vietoje galėjo būti bet kuri. Nė viena nėra apsaugota, kai vyksta tokie dalykai, todėl kalbėti – būtina.

 

Kristina_Toleikiene

„Bet kuris vyras, kuris naudoja narkotikus, kad gautų, pasinaudotų jaunomis, gražiomis merginomis, yra skystakiaušis… Reiškia, kad jam kažkas netaip, arba žmogus turi būti pakankamai iškrypęs, kad jam patiktų leisgyvės, bejėgės merginos“, – pasipiktinimo neslėps K.Toleikytė.

 

Merginos pasakojimą laidos studijoje patvirtins ir jos mama, Kristina Toleikienė. „Mano dukra buvo apsvaiginta maždaug prieš metus draugės gimtadienyje. Laimei, ji greit išvyko namo ir ja nespėta pasinaudoti. Girdėjau, kaip ji grįžo tą naktį, nebuvo labai vėlus metas. Sunerimau, kai išgirdau jos žadintuvą, tačiau supratau, kad ji nesikelia. Išsibudinusi atėjau į jos kambarį ir bandžiau prikelti, tačiau ji nereagavo. Atmerkusi akis kalbėjo nesąmoningai, anglų kalba. Ryte nieko neprisiminė… Teko skubiai skambinti medikams ir tartis, ką daryti. Skambinau ir į agentūrą, kuri atšaukė suplanuotą fotosesiją. Tai galėjo būti mano dukros karjeros pabaiga….“, – pasakos modelio mama.

 

Laidoje bus kalbama apie prieš keletą mėnesių iš Klaipėdos viešbučio 14 aukšto iškritusios ir žuvusios jaunutės manekenės Dovilės istoriją, kuri apnuogino ne tokį gražų grožio pasaulio veidą. Narkotikai, orgijos ir prievarta – taip po mįslingos žūties prabilo žuvusios manekenės draugai… Dabar jau aišku, kad Italijoje modeliu dirbusios ir į Lietuvą demonstruoti J. Statkevičiaus kolekcijos atvykusios Dovilės kraujyje rasta net kelių rūšių narkotinių medžiagų. Manekenės artimieji net neabejoja, kad Dovilė buvo prievarta laikoma viešbučio kambaryje, svaiginama narkotikais, kad nesipriešintų ją besinaudojantiems vyrams, ir pati iškristi iš 14 viešbučio aukšto tikrai negalėjo. Tuo metu lemtingą naktį, kaip skelbia žiniasklaida, su modeliu buvusiam prodiuseriui Ričardui Pinikui pareikšti įtarimai pagal vieną Baudžiamojo kodekso straipsnių – privedimą iki savižudybės, o taip pat paskirta kardomoji priemonė, rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

 

„Dovilė pati iškristi negalėjo. Įtariame, kad ji buvo išmesta. O iki mirties buvo svaiginama tam, kad nesipriešintų, kai ją prievartavo ar pardavinėjo už skolas..“, – tvirtins Dovilės dėdė Arūnas Pakulevičius.

 

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą 20 val. per LNK.