Šeštadienį nusileidęs Vilniaus oro uoste po savaitės atostogų Maljorkoje, TV3 televizijos šokių projekto „Šok su manimi“ dalyvis Mindaugas Rainys iš karto nuskubėjo į repeticijų aikštelę. Mindaugo šokių partnerė Milana Jašinskytė-Pankevičienė kraipo galvą – per septynias dienas projekto dalyvis pamiršo dalį ča ča žingsnių, o pasiruošimą „Šok su manimi“ apsunkinusios atostogos iš vėžių išmušė ir patį Mindaugą. Koks bus poros debiutas, TV3 žiūrovai išvys jau šį šeštadienį, rugsėjo 22-ąją, 19.00 val. tik ant „Šok su manimi“ parketo!

 

„Po darbų maratono ir intensyvių repeticijų atostogų reikėjo lyg oro. Kas prieš atostogas buvo lengva, šiandien atrodo, nors ir įveikiama, labai sunku. Matyt, tikrai esu darbo vergas – ar normalu antrą atostogų dieną norėti grįžti į darbą?“ – klausia šypsodamasis M. Rainys. Jis sako nekantraujantis pradėti kovą ant „Šok su manimi“ parketo ir pagaliau sulaukti TV3 žiūrovų ir projekto komisijos vertinimų. „Tiesa, jei galėčiau atsukti laiką atgal, atostogauti mielai būčiau vykęs po šokių. Bijau, kad poilsis pasirengimo metu nepakištų kojos“, – atvirai prisipažįsta Mindaugas.

 

Nors galybę pareigų užimantis – TV3 Sporto žinias pristatantis, ryto laidoje „Nauja diena“ žiūrovus budinantis, laidą „Paprastai apie sudėtingus“ vedantis, šokių projekte „Šok su manimi“ dalyvaujantis ir vietinių laidų produkciją koordinuojantis – Mindaugas iš karto pasigailėjo išvykęs atostogauti, tačiau užvis labiausiai jį sukrėtė… Maljorka. Nors pliuškentis Viduržemio jūroje ir važinėtis serpantinais jam patiko, Mindaugas sako likęs šokiruotas purvinų gatvių ir itin perdėto dėmesio Vokietijos turistams.

 

Tiesa, pirmą kartą po penkerių metų užsienyje atostogavęs Mindaugas Maljorkoje leidosi į avantiūrą – „paklojo pirmuosius pamatus“ ilgalaikei tatuiruotei, kurioje – jo vardo ir pavardės inicialai: MindRain, reiškiantys „Minties lietus“ arba „Paisyk lietaus“. Ir, kaip pats Mindaugas sako, – tatuiruotė puikiai atspindi jo būdą. Kada jis sukaups jėgas rimtesniam piešiniui ant kūno, Mindaugas laiko paslaptyje. „Bet kokiu atveju greičiausiai tik po ‚Šok su manimi‘“, – intriguoja šokių projekto dalyvis.

 

Atsargiai savo šansus projekte vertinantis vaikinas likus vos kelioms dienoms iki debiuto tikina: „Neabejoju, kad startas bus sunkus, tačiau pažadu, kad visiems, teigiantiems, jog sporto žurnalistai šokti nemoka ir ‚temoka tik liežuviu malti‘, – paneigsiu bet kokias abejones! Sunkiai dirbau, tad stengsiuosi nenuvilti.“

 

Praėjusio šeštadienio, rugsėjo 15-osios, tiesioginės „Šok su manimi“ transliacijos metu pakvietimus atvykti į artėjančio šeštadienio tiesioginę projekto transliaciją laimėjo Loreta Savarauskienė iš Širvintų, Renata Rusakovienė iš Trakų rajono ir Audronė Čičinskienė iš Rokiškio. Specialus įsteigtas prizas – televizorius – atiteko žiūrovei iš Panevėžio Daivai Vaičekienei, balsavusiai už Astą Pilypaitę.

 

Populiariame TV3 šokių projekte „Šok su manimi“ dalyvauja penkiolika porų: Algis Ramanauskas ir Ineta Stasiulytė, Diana Martinėlė ir Aristinas Guogis, Milda Štakėnaitė ir Deividas Meškauskas, Asta Pilypaitė ir Ligitas Bernatavičius, Jonas Nainys ir Justina Žemaitytė, Jevgenijus Šuklinas ir Mona Vinklerytė, Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė-Pankevičienė, Viktorija Sutkutė ir Šarūnas Šiaučiulis, Veronika Gordijevskaja ir Marius Gaižauskas, Kęstutis Baranauskas ir Eglė Straleckaitė, Petras Daunys ir Sandra Saikauskaitė, Matas Niparavičius ir Ignė Reklaitytė, Rūta Janutienė ir Adomas Norkūnas, Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj bei Edvardas Norvaiša ir Rusnė Glinskytė. Praėjusį šeštadienį su projektu atsisveikino dainininkė Diana Dargienė ir Dangius Šalaviejus.

 

„Šok su manimi“ – šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3!