Jau šį sekmadienį į TV3 televizijos ekranus sugrįžta žiūrovų pamėgta Vaidos Skaisgirės kuriama ir vedama gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“. Ketvirtajame sezone žadama dar daugiau atvirų ir širdį virpinančių pokalbių su garsiausiais Lietuvos žmonėmis iš pramogų, verslo bei sporto pasaulių. Premjerinėje laidoje – išskirtinis, šokiruojančiai atviras ir itin jautrus dainininkės Vilijos Pilibaitytės-Mios pasakojimas apie gniuždančius santykius, patirtą vyro pažeminimą ir šantažu persmelktas skyrybas.

 

1 (Small)

 

Žinomai dainininkei Vilijai Pilibaitytei-Miai šie metai kainavo nemažai nervų ir pareikalavo nemenkų iššūkių. Laidai „Raudonas kilimas“ moteris pasiryžo duoti, ko gero, vienintelį tokį atvirą interviu apie patirtus buvusio mylimojo užgauliojimus bei šantažo kupinas skyrybas.

 

2 (Small)

 

Mia pasakos, jog draugystės pradžia su Nerijumi Antanavičiumi buvo labai graži, tačiau trejusmetus trukusi santuoka pasibaigė skaudžia skyrybų drama. Šiandien Mia pasakoja, jog visi santuokos metai buvo baisūs, kupini melo, apgaulės, pažeminimų ir neretai ant skyrybų slenksčio. „Pirmos santuokos dienos tebuvo gražios, o visi metai… Jie buvo tiesiog baisūs, katastrofiški“,- rėš Mia.

 

5 (Small)

 

Dainininkės manymu, jos vyras nuo pirmos pažinties akimirkos turėjo aiškų planą ja pasinaudoti. „Aš manau, kad jis tikrai manęs nemylėjo. Aš buvau tik patogus variantas, kuris turi nemažą kapitalą. Buvo galima kažką paveikt su manim. Ir jis paveikė…“, – laidoje, neslėpdama nusivylimo, pasakos dainininkė.

 

Nors poros santykiu pradžia ir atrodė graži, tačiau po vestuvių Nerijaus elgesys pasikeitė ir Miai teko patirti kasdienį vyro niekinimą ir žeminimą, kurie privedė net iki depresijos.

 

6 (Small)

 

„Jo emocinis spaudimas buvo visą laiką. Jis mane taip sugebėdavo paveikti, kad aš tikėjau, jog tikrai esu nevykėlė. Įsivaizduokit, jums kažkas kasdien kaltų į galvą, kad esate durna. Po kiek laiko imi ir patiki“, – atviraus Mia.

 

7 (Small)

 

Laidoje žinoma moteris taip pat pripažins, jog pasikeitus vyro elgesiui, pasiteikė ir ji. „Aš savo vyro nebegerbiau, nes jis to nusipelnė. Jeigu geri santykiai, tu gali vyrui kojas masažuoti kas vakarą, bet jeigu tau žmogus yra blogas, ir tau meluoja ištisai, ir tu nepasitiki juo, tai kaip tu jam dar neši kavą į lovą. Reikia būti visiškai idiotei, kad tai daryt“, – kalbės dainininkė.

 

8 (Small)

 

Dar prieš vestuves N. Antanavičius jau buvo įklimpęs į dideles skolas, tačiau Mia netikėjo, kad į tą dugną jis gali nusitempti ir ją kartu. „Aš nuoširdžiai negalvojau, kad mes iššluosim visą mano sąskaitą…“, – apie skaudų gyvenimo įvykį ir nepavykusį verslą pasakos moteris.

 

Trejus metus trukusią santuoką Mia šiandien nedvejodama vadina tikru košmaru. Ir nors skyrybų dokumentai jau pasirašyti, tačiau buvusio mylimojo purvini žaidimai nesibaigia – jis šantažuoja ir grasina paviešinti kompromituojančias Mios nuotraukas. Kokias –dainininkė papasakos laidoje.

 

Dainininkė laidoje taip pat pateiks patarimų ir kitoms moterims, atsidūrusioms panašiuose košmariškuose santykiuose. „Svarbiausias patarimas – bėkit, šiandien paimkit, susikraukit daiktus ir bėkit!“, – sakys laidoje Mia.

 

Kaip buvęs Mios mylimasis Nerijus, jau santykiu pradžioje būdamas skolose, į skolų liūną nusitempė ir žinomą moterį? Kokias nuotraukas N. Antanavičius grasina paviešint, idant pakenktų dainininkei? Ar Mios širdį šildo nauji romantiški jausmai? Atsakymai į visus klausimus ir dar daugiau iš pačios Mios lūpų – jau šį sekmadienį, 18.00 val. laidoje „Raudonas kilimas“, per TV3!

 

Ketvirtą sezoną skaičiuojanti gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“ televizijos žiūrovus kvies pro rakto skylutę žvilgtelėti į garsių televizijos, muzikos, kino, politikos, kultūros, sporto ir pramogų pasaulio atstovų gyvenimus. Vaidos Skaisgirės kuriamos ir vedamos laidos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija. Televizijos žiūrovų laukia daugybė atvirų, jautrių, netikėtų istorijų iš pirmų lūpų.

 

„Raudonas kilimas“ – sekmadieniais, 18 val, per TV3!

 

UAB “TV topas” archyvas