Kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“, kurio šeštasis sezonas šiokiadieniais 21.00 val. sėkmingai karaliauja žiūrimiausios televizijos Lietuvoje TV3 eteryje, gerbėjų laukia staigmena. Savo vakarų be serialo neįsivaizduojantys žiūrovai jau dabar kviečiami išrinkti mylimiausius „Moterys meluoja geriau“ herojus, kurie Meilės dieną, Vasario 14-ąją, specialioje TV3 laidoje susilauks ypatingo dėmesio ir dovanų.

 

 www.tv3.lt interneto svetainėje pradėtas balsavimas „Moterys meluoja geriau“ mylimiausi. Jau Vasario 14-ąją paaiškės, kas taps 4 kategorijų – „Mylimiausia moteris“, „Mylimiausias vyras“, „Mylimiausia pora“ ir „Mylimiausia šeima“ – nenuginčijamais lyderiais. O gal kai kuriems jų teks rimtai pasivaržyti tarpusavyje? Viskas – „Moterys meluoja geriau“ gerbėjų rankose!

 

„Mylimiausia moterimi“ pretenduoja tapti net 7 serialo veikėjos: Meda (akt. Inga Norkutė-Žvinienė), Kristina (akt. Edita Užaitė), Jūratė (akt. Gintarė Latvėnaitė), Vilma (akt. Aušra Štukytė), Galina (akt. Vitalija Mockevičiūtė), Margarita (akt. Jūratė Budriūnaitė-Kamrazer) ir Ugnė (akt. Agnė Šataitė). Kuri iš jų taps Vasario 14-osios pažiba ir galės drąsiai išrėžti: „Moterys meluoja geriau, o myli – stipriau!“?

 

„Mylimiausio vyro“ kategorijoje varžosi: Kostas (akt. Džiugas Siaurusaitis), Marijus (akt. Ramūnas Rudokas), Feliksas (akt. Jurijus Smoriginas), Donatas (akt. Marius Jampolskis) ir Vidas (akt. Jonas Braškys). Kuris iš jų Meilės dieną galės pasidžiaugti didžiausiu gerbėjų dėmesiu?

 

„Mylimiausios poros“ nominacijoje rungtyniauja: Donatas ir Ugnė, Galina ir Kostas, Jūratė ir Robertas (akt. Nerijus Gadliauskas), o „Mylimiausia šeima“ gali tapti pusseserės Meda ir Vilma, Irena (akt. Kristina Andrejauskaitė) ir jos sūnus Robertėlis bei aferistų šeimynėlė Feliksas ir Sandra (akt. Milda Štakėnaitė). Kas taps pačiais pačiausiais?

 

„Moterys meluoja geriau“ mylimiausiųjų rinkimų laimėtojai bus paskelbti ir apdovanoti Vasario 14-ąją specialiose iškilmėse TV3 televizijos eteryje. Apdovanojimams diriguos netikėtas vedėjų duetas, kuris ceremonijos svečiams jau ruošia Šv. Valentino išdaigas ir daugybę staigmenų.

 

Aistrų ir nuotykių kupinas serialas „Moterys meluoja geriau“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 21.00 val. tik per TV3!

 

Rinkite „Moterys meluoja geriau“ mylimiausius dabar www.tv3.lt!