Iliuzionistas Mantas Wizard turėjo aiškintis dėl savo asistentės Kristinos, kuri įkliuvo prekybos centro apsaugos darbuotojams. Mergina prieš susitikimą su Mantu užėjo į parduotuvę ir išsinešė kvepalų buteliuką, už kurį neva pamiršo susimokėti.

 

Apsaugininkai Kristiną apkaltino vagyste, grasino iškviesti policiją ir žiniasklaidą. Visoje šioje keblioje situacijoje vienintelis M.Wizard nežinojo, kas vyksta iš tikrųjų. Visi kiti vaidino puikiai surežisuotoje „VRS kameros“ situacijoje, kurios tikslas ir buvo patikrinti žinomo iliuzionisto pasitikėjimą savo asistente.

 

„Su kitu žmogumi gal būčiau kitaip reagavęs, bet tai yra žmogus, kuris žino mano triukų paslaptis, su kuriuo aš dirbu, kuris yra patikrintas. Ir aš negalėjau tuo patikėti“, – pasibaigus filmavimui sakė Mantas.

 

Žinomas iliuzionistas iš kailio nėrėsi bandydamas pateisinti Kristiną ir įtikinti apsaugininkus, kad tai – viso labo nesusipratimas. Iš jaudulio Mantui drebėjo rankos, jis siūlė apsaugos darbuotojams kokiu nors būdu susitarti.

 

Vėliau jaunojo triukų meistro pasitikėjimas partnere ėmė svyruoti, nes apsaugininkai pateikė daugiau kompromituojančių faktų apie Kristiną.

 

„Aš, kaip iliuzionistas, labai nemėgstu siurprizų. Pats mėgstu stebinti žmones, bet kai man pačiam kas nors nutinka, man būna ypač sunku, jei jaučiu, kad aš nekontroliuoju situacijos“, – atvirai savo išgyvenimais dalinosi M.Wizard.

 

Nepakartojamos ir tikros iliuzionisto Manto emocijos – laidoje „VRS kamera“ antradienį, 19.25 per BTV.