Ar kada susimąstėte, kad paprasti, kasdien vartojami produktai gali turėti magiškų savybių? Ar žinojote, kokių produktų turėtų būti tikros raganos virtuvėje? Neabejojame, kad nuo šiol atkreipsite dėmesį ne tik į produktų maistinę vertę, bet ir į tai, kokį poveikį jis gali turėti ateičiai. Pagoniškos ir raganiškos religijos „Wicca“ išpažinėjai burtuose naudoja vaisius, daržoves ir žoleles (obuolius, avokadus, bananus, cukiniją, baziliką),  alkoholinius gėrimus (romą), mėsą (rūkytą kiaulieną, kalakutą), kitus produktus ir patiekalus (bandeles, šokoladą, kiaušinius, pieną, makaronus, picą, sušį), net cukrų, kečupą ir majonezą. Straipsnyje aptariami keli iš šių magiškų produktų.

 

  • Apvali bandelė

Apvali bandelė priklauso Adonio stichijai. Tradicinė pusryčių bandelė padeda sukurti iliuzijas. Tačiau niekada nevalgykite bandelės su kiaulienos gaminiais, nes tai blogas ženklas. Bandelę su sezamo sėklomis sukramsnokite prieš miegą, kad sapnuotumėte ryškesnius sapnus. Jei reikia, ką nors įtikinti, pavaišinkite bandelėmis su cinamonu.

 
  • Avokadas

Avokadas priklauso Veneros stichijai. Magiškų savybių turi avokado minkštimas, odelė ir kauliukas. Valgykite avokadą, jei norite atsipalaiduoti ir būti gražesni. Duokite avokado mylimajam, kad nusiramintų po kivirčo.

 
  • Bananas

Bananus valdo Marsas. Jis padeda išvengti nelaimingų atsitikimų tolimose kelionėse automobiliu ir skrydžiuose. Norėdami padidinti seksualinę ištvermę, sudžiovinkite bananą ir sutrinkite. Milteliais patrinkite kūną.

 
  • Bazilikas

Populiari raganų žolelė. Vartojama šviežia arba džiovinta. Ji skatina aistrą.

 
  • Kiaušiniai

Kiaušiniai priklauso mėnulio ir vaisingumo deivių stichijai. Pagal atgimimo ir atsinaujinimo burtą per jaunatį reikia suvalgyti kietai virtą kiaušinį.

 
  • Majonezas

Dar vienas mėnulio stichijai priklausanti produktas. Simbolizuoja vargų pabaigą. Užtepkite majonezo ant duonos ar sumaišykite su salotomis, kad aplenktų nepriteklius ir atsikratytumėte baimės dėl ateities.

 
  • Obuolys

Obuolys laikomas šventu Avalono salos vaisiu. Perpjovę obuolį horizontaliai per centrą, pamatysite penkiakampę žvaigždę iš sėklų. Pagoniškos „Wicca“ religijos išpažinėjai obuolį naudoja meilės, gydymo, sodo magijoje ir kaip nemirtingumo simbolį.

 
  • Rūkyta kiauliena

Ši mėsa priklauso Adonio stichijai. Magijoje rūkyta kiauliena valgoma, kai norima padidinti pajamas. Rūkytais lašiniais tepamas kūnas, kad būtų pašalinta vedybinė įtampa, jei norima atleisti neištikimybę.

 
  • Sušis

Japonų virtuvės patiekalas priklauso Neptūno ir Veneros stichijai. Sušis skatina protines galias ir seksualinį meistriškumą.

 
  • Šokoladas

Šokoladas gali būti vartojamas kaip prieskonis ir kaip desertas, iš jo gali būti gaminami gėrimai: karštas šokoladas ir kakava. Šokoladas naudojamas meilės burtuose. Juodasis šokoladas reiškia romantiką ir seksualinę meilę. Pieninis šokoladas reiškia rūpestį ir draugystę.

Spausdinti