Liepa yra antrasis vasaros mėnuo. Ji siejama su laisvės ir lengvumo jausmu, leidžiančiu pabėgti nuo kasdienių rūpesčių. Liepa paprastai būna šilta ir retai būna blogas oras, todėl net dirbantys žmonės gali lengviau susitvarkyti su savo kasdienėmis pareigomis. Vasaros viduryje daugelis atostogauja, todėl šis mėnuo taip pat siejamas su daug laisvo laiko ir poilsio. Gimę vasaros viduryje, nešiodami rubino aksesuarus, galės augti kaip individai ir sulauks didesnės sėkmės gyvenime.

 

rubinas

Rubinas yra vienas gražiausių ir brangiausių brangakmenių, žmonėms žinomų jau kelis tūkstančius metų. Daugelyje kultūrų tai buvo turto simbolis ir buvo naudojamas kilmingų džentelmenų aksesuarams dekoruoti. Kai kurios tautos šį akmenį laikė šventu ir matė jame talismaną, galintį apsaugoti mūšio lauke. Rubinas buvo lyginamas su drakono liepsna dėl savo spalvos ir dėl to jis buvo vadinamas ugnies akmeniu. Gamtoje yra įvairių atspalvių egzempliorių nuo šviesiai rausvos iki rudos. Rubinas dažnai keičia savo spalvų schemą, būdamas po saulės spinduliais, todėl, pavyzdžiui, raudonas akmuo gali kartais atrodyti violetinis. Vertingiausiu laikomas brangakmenis, kuriame galima išvysti šešiakampę žvaigždę. Šis mineralų porūšis vadinamas „žvaigždžių rubinu”. Panašus reiškinys gali pasitaikyti visų žinomų spalvų egzemplioriuose, tačiau tai nutinka itin retai, todėl tokie brangakmeniai yra labiausiai vertinami ir parduodami už didžiausią kainą.

 

Liepos pradžioje gimsta Vėžiai, kurių pagrindinis akmuo – talismanas yra rubinas. Šio ženklo atstovai puikiai kalba ir gerai derasi su kitais žmonėmis. Dažnai jie veikia kaip šalis, padedanti išspręsti konfliktą. Vėžiai, kurių talismanas yra rubinas, gerai atpažįsta kitų jausmus ir elgiasi su jais atsargiai. Tuo pačiu jie patys yra gana emocingi, todėl dažnai negali priimti racionalių sprendimų. Liepos pabaigoje gimsta Liūtai, kurių pagrindinis akmuo – talismanas yra chrizolitas, tačiau rubinas tinka ir tiems šio ženklo atstovams, kurie gimė paskutinį liepos mėnesio trečdalį. Jie išsiskiria pasitikėjimu savimi ir noru eiti iki galo. Jie siekia laimėti ir nėra linkę sustoti pusiaukelėje. Jiems pavyksta valios ir didelio produktyvumo atlikti paskirtas užduotis.

 

Manoma, kad rubinas padeda susidoroti su virškinamojo trakto ligomis, taip pat yra naudingas tiems, kurie kenčia nuo kvėpavimo sistemos problemų. Mineralas pagreitina gijimo procesą, sergant peršalimo ligomis, dėl kurių sunku kvėpuoti. Rubinas padeda atkurti miego įpročius ir palengvina košmarus. Jo dėka žmogus jaučiasi sveikesnis ir jaučia jėgų antplūdį. Jis tampa aktyvesnis ir pradeda produktyviau naudoti savo laiką. Manoma, kad rubinas gali apsaugoti savininką nuo bet kokio negatyvo, kylančio iš išorinio pasaulio. Be to, brangakmenis neleidžia jo savininkui nugrimzti į neviltį ir varo nuo jo blogas mintis. Rubino dėka žmogus turi motyvaciją tobulėti ir savo užsibrėžtų tikslų siekti sunkiu ir atkakliu darbu.

 

Rubininiai auskarai yra elegantiškas aksesuaras, tinkantis bet kokiai progai, jei yra teisingo dydžio ir formos. Kasdieniam gyvenimui rekomenduojama atkreipti dėmesį į mažus, sagutės pavidalo auskarus, o norint pasipuošti verta rinktis „Ear Jacket” tipo auskarus. Tokie rubino auskarai padės moteriai jaustis užtikrintai bet kokioje situacijoje ir nebijoti reikšti savo nuomonės. Tokį papuošalą vertėtų nešioti, norint apsisaugoti nuo energetinių vampyrų ir išvengti nuovargio jausmo, apimančio su jais pabendravus.

 

Kitas papuošalas yra rubino pakabukas, tinkantis bet kokia progai. Pakabuko formą rekomenduojama pasirinkti pagal tai, ko moteris tikisi, nešiodama rubiną. Širdies formos papuošalas padės sukurti privatumą, o gyvūno formos – apsaugos nuo nelaimingų atsitikimų. Toks aksesuaras ne tik puoš, bet suteiks jį nešiojančiam asmeniui darbingą nuotaiką ir entuziazmo.