Šį sekmadienį, rugsėjo 9-ąją, TV3 eteryje – premjera: pramoginė šviečiamoji laida „Paprastai apie sudėtingus“ su Mindaugu Rainiu ir net dviem žaviomis jo asistentėmis – Gabriele ir eterio naujoke Elze. Kiekvieną sekmadienio rytą 10.00 val. laidos vedėjai atsakys žiūrovams į smalsumo paskatintus klausimus, pasipuošę baltais laboratoriniais chalatais atliks įvairiausių mokslinių tyrimų ir laboratorinių bandymų, atskleisdami intriguojančius faktus.

 

„Jubiliejinį, dvidešimtąjį, TV3 sezoną pasitinkame pilni neįtikėtinų idėjų. Laidoje atliksime gerokai sudėtingesnius ir įdomesnius eksperimentus, žiūrovą supažindinsime su kasdieninėmis ir nekasdieninėmis temomis, o naujoji kolegė – asistentė Elzė pristatys naują rubriką ‚Kietas daiktas‘, kurioje kvies visus žiūrovus išbandyti kokio nors savo turimo daikto kietumą“, – intriguoja iš TV6 eterio į TV3 su laida „Paprastai apie sudėtingus“ atkeliavęs M. Rainys.

 

Laidoje išliks rubrika „Volo rokenrolas“, kurioje Gabrielė tikrų tikriausiu volu naikins įvairiausius daiktus. „Bus ir šiek tiek ugnies, ir šiek tiek cheminių bandymų, keletas gražių eksperimentų, kurie gal ir neturės fantastiškos praktinės naudos, bet taps puikiu atradimu bičiulių kompanijoje“, – žada Gabrielė ir Mindaugas. Visada šmaikštūs, linksmi, pozityvūs ir smalsūs vedėjai tikisi, kad žiūrovai su mielu noru kelsis rytais ir netingės eksperimentuoti.

 

Pirmojoje laidoje Gabrielė mėgins apgauti tarnybinius šunis pėdsekius, apmokytus ieškoti žmonių. Ar įmanoma apgauti tobulą – net penkis šimtus kartų jautresnę nei žmogaus, uoslę, TV3 žiūrovai sužinos jau šio sekmadienio rytą, 10.00 val.

 

„Paprastai apie sudėtingus“ komanda atskleis įdomiausių faktų apie oro balionus, naikins daiktus su milžinišku volu, darys laboratorinius bandymus ir klaus „Ar žinojote, kad…?“ Nuo šiol trijulę konsultuoja patyrę chemikai, todėl sekmadienį TV3 žiūrovus pažadins neeilinė cheminė reakcija, kurią profesionalai vadina „dramblio dantų pasta“.

 

„Paprastai apie sudėtingus“ – sekmadieniais 10.00 val. tik per TV3!