„Ištekėjusi už Algirdo jaučiaus, kaip karalienė. Jis visur mane kviesdavo, stengdavosi mane visiems pristatyti, kaip savo žmoną. Algirdas labai didžiavosi, kad turi tokią žmoną kaip aš, todėl man buvo labai malonu“, – elitinės gyvenimo būdo laidos „Patys pačiausi“ vedėjams Mantui Petruškevičiui ir Astai Valentaitei prisipažino velionio prezidento Algirdo Mykolo Brazausko žmona Kristina Brazauskienė. Atviras ponios Kristinos interviu – jau šį ketvirtadienį, lapkričio 8-ąją, 20.30 val. per TV3.

 

K. Brazauskienė neslepia – ištekėjus už prezidento jos gyvenimas tapo žymiai įdomesnis: prasidėjo prabangūs pobūviai, susitikimai su garbingais svečiais iš užsienio bei šventės Prezidentūroje, tačiau svarbiausia, pasak Kristinos, jog „visada šalia buvo mielas ir mylimas žmogus“.

 

Šio ketvirtadienio laidą „Patys pačiausi“ M. Petruškevičius ir A. Valentaitė skiria pirmosioms šalies damoms – Lietuvos prezidentų žmonoms. Išskirtiniai K. Brazauskienės, Laimos Paksienės ir Almos Adamkienės interviu bei pačios pačiausios Lietuvos prezidentų žmonos TV3 žiūrovų dėmesiui – jau ketvirtadienį.

 

„Ponia Alma Adamkienė yra elegancijos ir subtilumo idealas. Neslėpsiu – aš ja labai žaviuosi“, – laidoje prisipažins stiliaus ir mados guru M. Petruškevičius.

 

TV3 televizijos internetiniame puslapyje rinkdami pačią pačiaušią Lietuvos prezidento žmoną ir pirmąją šalies damą, savo nuomonę pareiškė rekordiškai daug žmonių – net 35 tūkstančiai žiūrovų. Kuri dama verta aukščiausio auksinės pakylos laiptelio? Išskirtiniai interviu – šį ketvirtadienį, lapkričio 8-ąją, 20.30 val. TV3 gyvenimo būdo laidoje „Patys pačiausi“.

 

Visas praėjusias „Patys pačiausi“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku interneto televizijoje „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/patyspaciausi.

 

„Patys pačiausi“ – ketvirtadieniais 20.30 val. tik per TV3!