„Mes, apsiginklavę mikrofonais, iš pradžių Vienos pokylio svečiams tikriausiai atrodėme šiek tiek grėsmingai, bet visi įsikalbėję atsipalaidavo ir atsivėrė mums su Asta…“ – sako TV3 gyvenimo būdo laidos „Patys pačiausi“ vedėjas Mantas Petruškevičius. Jau šį ketvirtadienį, vasario 21-ąją, 20.30 val. žiūrovų teismui – Manto ir A. Valentaitės reportažas iš milžiniško atgarsio žiniasklaidoje ir visuomenėje sulaukusio Vienos pokylio.

 

„Esu veikli moteris ir žinau, kad privalau prisidėti prie gražių renginių“, – tikins žinoma Kauno verslininkė, Vienos pokylio ambasadorė Inga Budrienė. Tuo tarpu labdaringos puotos organizatorius Arnoldas Riekumas atskleis ne tik kodėl Vienos pokylio aprangos kodas yra toks griežtas, bet ir kuo šis reginys – išskirtinis. „Visos Europos sostinės turi tokią tradiciją“, – sako jis.

 

Jau ketvirtadienio vakarą TV3 žiūrovai išvys išskirtine prabanga besimėgaujančias garsiausias, gražiausias ir stilingiausias Lietuvos aukštuomenės damas bei jas atlydėjusius ponus. Prašmatniausias metų renginys su A. Valentaite ir M. Petruškevičiumi priešakyje – laidoje „Patys pačiausi“ šį ketvirtadienį 20.30 val. per TV3.

 

Visas praėjusias „Patys pačiausi“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku televizijoje internete TV3 Play, adresu http://www.tv3play.lt/program/patyspaciausi.

 

„Patys pačiausi“ – ketvirtadieniais 20.30 val. tik per TV3!