Didžiulio žiūrovų susidomėjimo praėjusiais metais sulaukusi LNK kalėdinė muzikinė pasaka „Kai žvaigždės sapnuoja Kalėdas“ šiemet sugrįžta su dar didingesniu muzikiniu reginiu visai šeimai „Išsipildžiusi svajonė“.

 

Šiemet pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją, 19 val. LNK savo žiūrovams padovanos koncertą dideliu būriu žvaigždžių iš sausakimšos Kauno sporto halės, neatpažįstamai virsiančios didžiuliais pasakų rūmais.

 

Žiūrovai ne tik mėgausis puikiais sceniniais kostiumais, bet ir jausis patys patekę į tikrą pasakų rūmų puotą, kurioje netruks princesių ir tolimų šalių princų, pasakiškos magijos ir raganiškų kerų, fėjų ir burtininkų. Atlikėjai visi kartu žadins pasaką, kurs didžiausią rūmų orkestrą, kūrens raganoms pirtį, pūs stebuklingas dulkes ir mėgausis kiekvieno mūsų pažadintais vaikystės prisiminimais.

 

Koncerte dalyvaus Irūna ir Marius Jampolskis, Radži ir Vaida Genytė, Inga Valinskienė, Evelina Sašenko, „Studentės“, Paulius, Česlovas Gabalis, Karina Krysko, Natalija Bunkė, Liepa, Deivydas Zvonkus, Stano ir Ramūnas Rodokas, vaikų pop choras „O lia lia“ ir daugybė kitų.

 

Labiausiai stebins scenoje kartu nedainavę atlikėjai kaip Radži ir Vaida Genyte, Česlovas Gabalis ir Karina Krysko, Lina Joy ir Liepa. Nuostabia daina nustebins trys puikios atlikėjos Karina Krysko, Vaida Genytė ir Evelina Sašenko.

 

Koncertą  kartu su prodiusere Laima Lapkauskaite režisuojanti žinoma režisierė Rasa Micahienė žada daug originalių scenarijaus sprendimų.

 

„Kai žvaigždės sapnuoja Kalėdas, iš amžino miego prabunda pasaka. Nuostabus Kalėdų stebuklo laukimas, spindintis nuo fėjų, apraizgytas raganiškais kerais, apšerkšnijusiais gėrio ir blogio labirintais, dvelkiantis Kalėdų nakties burtais ir paslaptimis“, – toks bus mūsų jaudinantis pirmosios Kalėdų dienos koncertas per LNK“, – pasakoja Rasa Micahienė.