Paskui mylimą moterį į Vilnių prieš pusmetį persikėlęs LNK laidos „Šlovė ir turtai“ vedėjas bei „Žvaigždžių duetų“ dalyvis, LNK šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ vicečempionas Tadas Rimgaila sako, kad sostinėje jaučiasi laimingas.

 

Iš Klaipėdos per kelias dienas į Vilnių atsikraustęs Tadas čia jis atidarė savo šokių studiją, turi renginių organizavimo firmą, veda televizijos realybės šou „Šlovė ir turtai“  bei mokosi dainuoti „Žvaigždžių duetuose“. Netrukus  Tado laukia koncertinis turas su naujai susikūrusia dainuojančių šokėjų grupe „Džentelmenai“.

 

Tiek visko daug? „Čia Vilnius, – šypsosi Tadas. – Dar lieka laiko pabūti su šeima, pabrazdinti gitarą ar susitikti su draugais. Man dabar viskas sekasi ir, tikiuosi, vyks gerėjančia tvarka“.

 

Dabar didžiausias iššūkis buvusio „Žuvėdros“ šokėjo Tado gyvenime – „Žvaigždžių duetai“. „Klausia komisija, kodėl per pasirodymus nešoku. Pirmiausia reikia susitvarkyti su dainavimu, gal tada su Monika ir pašoksim. Ir gitara gal spėsiu pagroti, jei iš šou greitai neišmes“, – sako su Monika Linkyte populiariame LNK muzikiniame projekte dalyvaujantis Tadas.

 

Iš kitų porų Tado ir Monikos išsiskiria tuo, kad repetuoja kasdien. „Kuo daugiau repetuoji, tuo švariau išeina padainuoti. Negi eisi nerepetavęs ir bliausi kaip arklys?“, – juokiasi Tadas.

 

Kai tiek veiklos, galbūt savo sužadėtinę Tadas mato labai retai? Ne, sako, nes kartu dirba savo renginių organizavimo įmonėje. Tadas tvarko meninius reiklaus, o jo mylima moteris – finansinius.

 

Kad judviejų jausmai tvirti, rodo ir sužadėtuvių žiedas, užmautas ant jos piršo.

 

„Vestuvės bus. Datos dar neturim pasiskyrę, bet iki rudens – tikrai“, – šypsosi ne vienos moters dėmesio nuolat sulaukiantis LNK laidų vedėjas Tadas Rimgaila, karjerą padaręs šokių aikštelėje.