BTV laidoje „Yra kaip yra“ jau šį trečiadienio vakarą 20.30 val. Asta Stašaitytė-Masalskienė klaus, ar kalėjime įvykusios santuokos turi ateitį. Dar visai neseniai vedybos galėjo tapti puikiu pretekstu susimažinti sau bausmę. Tačiau dabar ši privilegija panaikinta. Tiesa, santuokų kalėjime dėl to tikrai nesumažėjo.

Vienas iš BTV „Yra kaip yra“ svečių – Algirdas Mačiulaitis, kuris kalėjime praleido trejus metus. Per juos vyras suspėjo ir išsiskirti ir vėl susituokti. Kodėl būtent kalėjime Algirdas nusprendė palikti savo žmoną ir vesti meilužę?

 

Taip pat BTV „ Yra kaip yra“ reportažas apie Irmą Jurgelevičiūtę, kuri šokiravo visą Lietuvą , ištekėjusi už nuteistojo,  įvykdžiusio dvigubą žmogžudystę. „Jis geresnis už mane. Jo siela – tyra“, – tuomet tvirtino buvusi grupės „Dinamika“ narė.  Tad kodėl Irmos Jurgelevičiūtės santuoka nenusisekė? Kokios dažniausios vedybų įvykusių nelaisvėje iširimo priežastys? Kuo skundžiasi patys kaliniai?

BTV „Yra kaip yra“ laidos metu dainininkė Eglės Jakštytė papasakos savo susidūrimo su kaliniais istoriją. Kaip mergina reagavo sulaukusi laiškų iš įkalinimo įstaigos? „Tikrai nemanau esanti vienintelė iš pramogų pasaulio sulaukianti tokių laiškų“, – pasakos atlikėja.

Apie savo patirtį dirbant su nuteistaisiais papasakos Liveta Kazlauskienė. Ji įkalintus nepilnamečius stengiasi lankyti jau daugiau nei dvidešimt metų. „To jaunimo man gaila. Tačiau ten esantys jaunuoliai tikrai svajoja apie santuoką ir pilnavertį seksualinį gyvenimą. Jie dėl sekso yra pasiryžę vesti bet ką“, – pasakos dainininkė.

 

Įtempta diskusija BTV laidoje „Yra kaip yra“ – jau šį trečiadienio vakarą 20.30 val. per BTV!