LNK „Lietuvos balse“ pilna ne tik galingų balsų, bet ir daug charizmatiškų bei išskirtinių asmenybių. Viena iš jų šį sekmadienį 19.30 val. per LNK pasirodysianti mergina iš kito laikmečio – Vita. Ji ne tik rengiasi, bet ir gyvena lyg kitame amžiuje. „Mane žavi viskas, kas siejasi su 40-aisiais ir 50-aisiais“, – apie savo aistrą pasakoja „Lietuvos balso“ dalyvė.

 

Vita

Vita pasakoja, jog be dainavimo ji mėgsta skaityti, vaikščioti į teatrą – o technologijos jai nebūtinos: „Man nepatinka išmaniosios technologijos. Galėčiau apsieiti be jų, jei kiti galėtų.“ Kaunietė prisipažįsta, jog klykiančios minios, populiarumas ir šlovė – nėra jos tikslas. Projekte ji nori įrodyti, jog muzika jos gyvenimas – ji atsikelia ir užmiega su ja.

 

Be to, Vita kiekvieną rytą pradeda ir su malda. „Užaugau tikinčioje šeimoje, kurioje puoselėjamos krikščioniškos vertybės, aš mačiau visą gyvenimą tik tokį pavyzdį, nesisvaizduoju kaip gali būti kitaip. Man tai atrodo vienintelis teisingas gyvenimo būdas.“

 

Kokią dainą atliks vintažinė mergina? Ar jai pavyks įrodyti mokytojams, jog ji myli labiau muziką nei stovintys jai už nugaros? Jau šį sekamdienį 19.30 val. per LNK.