Ne kartą neįtikėtinas žmogaus galimybes demonstravęs TV3 projekto „Didysis magijos šou“ dalyvis, mentalistas Nicholas Kin užsimojo atlikti rekordinį eksperimentą ir pasiekti geriausio rezultato – Baltijos šalių rekordo. Įkvėptas pasaulyje garsaus mago Davido Blaine‘o atlikto triuko „Vertigo“, kurio metu iliuzionistas ant 35 metrų kolonos sustingęs viename taške išstovėjo 35 valandas, Nicholas jau lapkričio 7 dieną, penktadienį, Kaune atliks taip pat kvapą gniaužiantį triuką „Sustingęs laike“.

 

TV3_DMS_Foto_FOTO_Pro

 

Baltijos šalyse neregėto eksperimento dvylikos valandų nenutrūkstamą transliaciją žiūrovai galės stebėti naujienų ir pramogų portale tv3.lt Šio neeilinio eksperimento tikslas – sustingus viename taške ant įspūdingos 12 metrų aukščio konstrukcijos išstovėti 12 valandų. Eksperimento metu magui – jokio maisto, nė lašo vandens, jokios kitos veiklos, išskyrus stovėjimą vienoje vietoje. Didžiausias iššūkis Nicholui bus įveikti svaigulį – stovint viename taške tokiame aukštyje galva kaip mat ima suktis, o praradus pusiausvyrą galima iškart nugarmėti žemėn.

 

TV3_DMS_Foto_FOTO_Pro

 

„Tokio rezultato Baltijos šalyse niekas dar nėra pasiekęs. Tai bus rekordinis neeilinių žmogaus galimybių bei ištvermės eksperimentas itin ekstremaliomis sąlygomis“, – pasakoja iliuzionistas. Magas neslepia – jau dabar, treniruojantis šiam triukui, kiekviena minutė stovint aukštai viename taške bėga lėtai tarsi valanda, tačiau tai tik motyvuoja nugalėti save ir pasiekti Baltijos šalių rekordo.

 

TV3_DMS_Foto_FOTO_Pro

 

TV3 projekto „Didysis magijos šou“ prodiuseriai pasakoja, kad bus laikomasi visų saugumo priemonių. Tiesa, atliekant tokį rizikingą triuką, viską numatyti – tikras iššūkis.

 

N. Kin sako, kad atlikti tokį ekstremalų triuką jį įkvėpė ir paskatino „Didžiojo magijos šou“ vedėja Vaida Skaisgirė. Filmavimuose kaskart stebėdama kraują stingdančius Nicholo triukus, Vaida pasiūlė magui sugalvoti kažką tokio, kas užgniaužtų kvapą ir ilgai išliktų žmonių atmintyje.

 

„Ilgai galvojau apie įvairius rizikingus triukus, kuriuos norėčiau atlikti. Jau seniai tai gvildenau savo galvoje. O dabar, dėka Vaidos, itin pavojingas triukas „Sustingęs laike“ bus įgyvendintas“, – apie idėjos atlikti neeilinį triuką gimimą išduoda magas.

 

„Pagrindinis šio triuko faktorius – aukštis, kuris ir kelią didžiausią baimę. Ilgai stovint dideliame aukštyje, nori ar ne, jauti milžinišką stresą – atsiranda aukščio baimė. Po to sustingsti, įtempi visus raumenis. Nuo didelės apkrovos, kuri tenka kūnui, pradeda skaudėti kojas, nugarą, stuburą, ima svaigti galva ir nutirpsta visi kūno raumenys“, – atvirai pasakoja magiško TV3 projekto dalyvis.

 

Mentalistas savo unikalų eksperimentą dedikuos garsiojo mago D. Blaine‘o garbei. 2002 metais šis JAV iliuzionistas, atlikdamas triuką „Vertigo“, pasiekė įspūdingo rezultato: 30 metrų aukštyje sustingęs išstovėjo net 35 valandas.

 

„Aš treniruojuosi viename Vilniuje esančiame atrakcionų parke. Ten yra toks atrakcionas – skrydis per upę iš 16 metrų aukščio, tai aš atsistoju ant to bokštelio ir stoviu valandų valandas. Treniruotės vyksta didesniame aukštyje, nei bus atliktas eksperimentas, tam, kad aš įprasčiau. Stovėti namie ant taburetės yra vienas dalykas, o kai užlipi aukščiau, dominuoja visai kiti faktoriai“, – pasakoja magas.

 

Nicholas neslepia, kad jis baiminasi dėl savo sveikatos. Triuko atlikimo vietoje budės ne tik medikai, psichologai, bet ir apačioje bus ištiestas specialus ugniagesių batutas, tačiau šis triukas – pavojingas gyvybei.

 

Neregėtas eksperimentas bus atliekamas jau lapkričio 7 dieną, Kaune įkurtame pramogų ir laisvalaikio centre „Mega“, prie akvariumo. Kiekvienas panorėjęs galės tapti šio įspūdingo triuko liudininkais. Magas ant milžiniškos 12 metrų konstrukcijos bus užkeltas 8.55 val. ryte, o 20.55 val. TV3 projekte „Didysis magijos šou“ tiesioginio eterio metu bus fiksuojamas naujas Baltijos šalių rekordas.

 

Visas eksperimentas nuo pirmos iki paskutinės akimirkos bus tiesiogiai transliuojamas internete: Baltijos šalyse neregėto eksperimento dvylikos valandų nenutrūkstamą transliaciją žiūrovai galės stebėti naujienų ir pramogų portale tv3.lt