„Šį kartą laidos kūrybinė grupė į lenktynes pažvelgė šiek tiek kitu kampu. Jau spalio 28-ąją, sekmadienį, 12.00 val. TV6 žiūrovai išvys reportažą iš visiškai netradicinės dvikovos. Vienoje ‚ringo‘ pusėje stos bmx dviratininkas, kitoje – elektromobilio vairuotojas“, – intriguoja laidos apie ekstremalų sportą „Adrenalinas“ vedėjas ir aštrių pojūčių mėgėjas Gytis Šapranauskas.   

Geriausias bmx atletas Lietuvoje – Davidas Budko visai neseniai Barselonoje tarptautinėse varžybose pasiekė didžiausią pergalę savo karjeroje – užėmė septintąją vietą gatvės rungtyje. „Rodos, vyrukas pasijuto labai ‚kietas‘ ir nusprendė į kovą iškviesti Lietuvos ralio čempioną Dominyką Butvilą!“ – šypsosi „Adrenalino“ vedėjas.

 

Dominykas sėdo prie jam neįprasto „Mitsubishi“ elektromobilio vairo. „Pažiūrėsim, kas laimės – mašina ar žmogaus jėga“, – prieš startą retoriškai klausė Davidas.

Neįprastos lenktynės prasidėjo prie Energetikos ir technikos muziejaus Vilniuje, o baigėsi… prie Kauno Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčios, kitaip vadinamos Soboru. Kaip sekėsi lenktynininkams? Kokias gudrybes jie naudojo ir kas laimėjo? Kvapą gniaužianti atomazga – jau šį sekmadienį 12.00 val. laidoje „Adrenalinas“ per TV6.

 

„Adrenalinas“ – sekmadieniais 12.00 val. tik per TV6!