„Jie „prausiasi“ kaip katės, tačiau nėra katės. Jie kiaurai permato žmogaus ketinimus, bet nėra žmonės. Jie brangūs, bet aukso uncijomis nematuojami.“ Jau šį šeštadienį 9.00 val. TV3 laidos „Mūsų gyvūnai“ žiūrovai sužinos ir savo akimis išvys šios mįslės įminimą.

 

Kas jie? Tai Tibeto mastifai – ramaus būdo geraširdžiai milžinai, rūstūs sargai ir tiesiog išskirtiniai šunys. Jų augintojai šeštadienį prisipažins: keturkojai svečiai, atkeliavę iš Tolimųjų Rytų, kelia nuostabą, džiugina ir iš karto pavergia kiekvieną širdį. Kaip tik taip nutiko laidos pašnekovams Ingai, Stasiui ir Dainiui.

 

Kita laidos herojė – visus nustebinsianti šuolininkė, bėgikė, slėpynių ir triukų meistrė. „Penki viename“, – šeštadienio rytą atsidusęs ištars „Mūsų gyvūnai“ operatorius, mėgindamas nufilmuoti japoninės voveraitės skrydžius. Japoninė voveraitė – viena iš trisdešimties pasaulyje paplitusių voverių šeimos rūšių.

 

Kaip ir kur ieškoti dingusio šuns? Klijuoti skelbimus, naršyti socialiniuose tinkluose? Sėkmės istorijomis su TV3 žiūrovais dalinsis šunų šeimininkės Karolina ir Indrė, sėkmingai atgavusios savo mylimus augintinius.

 

Teisininkė Lina Bogdanovičienė laidoje patikslins, kokie nauji potvarkiai riboja galimybes įsigyti, laikyti ir veisti tam tikrų veislių šunis. Šie ir kiti gyvūnų mylėtojams aktualūs klausimai – šeštadienio rytą 9.00 val. per TV3.

 

Visas praėjusias laidas „Mūsų gyvūnai“ sau patogiu metu galima žiūrėti televizijoje internete TV3 Play adresu: http://www.tv3play.lt/program/musugyvunai.

   

„Mūsų gyvūnai“ – šeštadieniais 9.00 val. tik per TV3!