Naujajame BTV projekte „Atsargiai – moterys!” vaidinanti aktorė Lina Rastokaitė džiaugiasi: šis projektas ją privertė peržengti savo ribas. Aktorei laidoje „Atsargiai – moterys“ tenka žaibiškai keisti charakterius, ir absurdo humoras, kurio netrūksta vaidinamose situacijose, jai vis dar nemenkas iššūkis.

 

„Tam tikras situacijas vaidindama galvojau – ką mano tėveliai pagalvos.  Tikriausiai kaimynams sakys: „Čia ne mūsų dukra vaidina“. Geriau jau kai kurių epizodų jie net nematytų“, – savo nerimu dalinosi L.Rastokaitė.

 

Lietuviškąja Renée Zellweger tituluojamai aktorei ir režisierei ši laida – pirmoji pažintis su humoristiniais vaidmenimis. L.Rastokaitei tenka vaidinti ir naivias jaunas paneles, ir turtingą naująją lietuvę, ir pačių įdomiausių profesijų atstoves.

 

„ Man tai tikras iššūkis! Turiu taip greitai keisti ir išvaizdą, ir charakterį. Tačiau kiek vaidinant šiame projekte atrandu moteriško džiaugsmo! Galiu pamatyti save su tokiomis suknelėmis ir kostiumais, kokių gyvenime nedrįsčiau apsivilkti“, – džiaugėsi L.Rastokaitė.

 

Laidoje „Atsargiai – moterys!” penkios aktorės – L.Rastokaitė, Aldona Vilutytė, Inga Norkutė, Kristina Kazlauskaitė ir Asta Baukutė – kaskart vaidina pačius spalvingiausius personažus.

 

Trečiojoje laidoje pamatysite, už ką kavinėje galima gauti smūgį į nosį, kuo skiriasi paprastas kostiumas nuo to, kuris skirtas jaunikiui, kaip blondinė įrašinėja savo mintis bei kokie nauji atvykėliai užklydo į keistos šeimininkės butą.

 

Visa tai – jau šį vakarą 19.25 BTV laidoje „Atsargiai – moterys!”.