Ne tik kūno kalba, bet ir sudėjimas gali daug papasakoti apie žmogų, atskleisti silpnąsias ir stipriąsias puses, jausmingumą ir protą. Žmogaus kūnas – tarsi veidrodis į kosmosą, todėl skiriami septyni kūno tipai, kurie atitinka Saulę, Mėnulį ir penkias artimiausias planetas: Merkurijų, Venerą, Marsą, Saturną ir Jupiterį.

 

Saulės tipo (dvasininkai): vidutinio ūgio, liekno kūno sudėjimo. Tokie žmonės atrodo trapūs ir gležni. Plaštakos ir pėdos ilgos ir plonos. Didelį fizinį krūvį pakelti – ne jiems. Jų pečiai ir kakta gana platūs, todėl atrodo jaunesni nei yra. Oda skaisti. Jie kūrybingi ir elegantiški, tačiau gana vaikiški ir naivūs. Žymūs Saulės tipo žmonės: princesė Diana, Tvigi.

 

Mėnulio tipas (kūrybingi svajotojai): paprastai tai – aukšti, minkšto, ne raumeningo kūno žmonės. Jų formos aptakios, plaštakos ir pėdos didelės. Jie eina lėtu žingsniu, regis, vilkdami kojas. Galva apvali, šiek tiek platesnė smilkinių srityje. Linkę priaugti svorio, todėl senatvėje dažniausiai turi dvigubą pasmakrę. Žymūs Mėnulio tipo žmonės: Eltonas Džonas, Alfredas Hičkokas.

 

Merkurijaus tipo (šlovė ir turtai) – vikrūs ir gudrūs merkuriečiai smulkaus sudėjimo, neilgomis galūnėmis, lanksčiais pirštais ir mažomis pėdomis. Ausys viršuje šiek tiek išsikišusios, smailėjančios. Veidas ovalus, smakras smulkus ir smailėjantis. Akys mažos, bet žvilgsnis skvarbus. Žymūs Merkurijaus tipo žmonės: Kim Besindžer, Vladimiras Putinas.

 

Veneros tipo (grožis ir harmonija) – vidutinio ūgio, grakštūs ir dailių formų. Proporcingos figūros, tačiau linkę priaugti svorio. Išsiskiria ilgomis kojomis, apvaliais klubais ir mažomis pėdomis. Veido išraiška maloni. Veidas apvalus arba ovalus, jokių duobučių ar ryškių skruostikaulių. Žymūs Veneros tipo žmonės: Merilin Monro, Meraja Keri.

 

Marso tipo (drąsa, ryžtas) – vidutinio ūgio, šiek tiek kampuotos figūros, liemuo neryškus, laikysena tiesi. Marso tipo žmonės raumeningi, kaklas stambus, o krūtinė plati. Pagal figūrą kojos gana trumpos. Veidai apvalūs arba kvadrato formos. Oda rausva ir šiek tiek storesnė. Nedidelės akys dažnai būna rudos spalvos. Žymūs Marso tipo žmonės: Britnė Spyrs, Selma Hajek.

 

Saturno tipo (vienišiai) – aukščiausi ir liekniausi iš visų tipų. Smulkių kaulų, daugelio laikysena truputį pakumpusi, netaisyklinga. Veidai pailgi, ryškūs skruostikauliai. Jų veidai atrodo liūdni. Vyrams labai išryškėjęs Adomo obuolys. Žymūs Saturno tipo žmonės: Margaret Tečer, Abraomas Linkolnas.

 

Jupiterio tipo (lyderiai) – vidutinio ūgio ir sudėjimo. Jų laikysena taisyklinga, pečiai ištiesti, todėl atrodo pasitikintys savimi. Akys didelės ir išraiškingos. Nosis tiesi, lūpos putlokos, smakras dažnai būna su duobute. Plaukai dažniausiai rusvi arba kaštoniniai, nors gali būti ir šviesūs. Žymūs Jupiterio tipo žmonės: Dajana Kyton, Martinas Liuteris Kingas.