„Tėvynė“ (Homeland) − geriausia televizijos drama, Damianas Lewisas – geriausias televizijos aktorius, o Claire Danes – geriausia televizijos aktorė. Net trys laimėtojų statulėlės vos vakar Beverli Hilse įvykusioje jubiliejinėje, 70-ojoje, prestižinių kino apdovanojimų – „Auksinių gaublių“ ceremonijoje iškeliavo į kriminalinės dramos kūrėjų rankas. Nuo 2011-ųjų kuriamo serialo kolekcijoje – jau penki Auksiniai gaubliai. Įspūdingo, itin tikroviško „Tėvynės“ pasakojimo serijas Lietuvos žiūrovai stebi kiekvieną antradienį 22.00 val. žiūrimiausios televizijos šalyje – TV3 eteryje.

 

Mėgstamiausias JAV prezidento Baracko Obamos serialas kaskart įtraukia į naujus sumaniai suregztos terorizmo temą plėtojančios istorijos vingius. Užsienio kritikai sutartinai tikina: „Tėvynė“ įgyvendina tai, kas kitiems serialams sunkiai pavyksta, – kiekviena serija vis geresnė ir įdomesnė.

 

Jau ketvirtąją Auksinio gaublio statulėlę į savo kolekciją įsidėjusi aktorė C. Danes seriale įkūnija smalsią CŽV agentę, išsiaiškinančią, jog vienas iš JAV karių buvo pagrobtas Al-Qaeda grupuotės ir priverstas perimti svetimą tikėjimą ir baisius siekius. Savo pirmąjį Auksinį gaublį vakar laimėjusio aktoriaus D. Lewiso herojus – po kelerių metų į JAV sugrįžęs karo belaisvis − čia pasitinkamas kaip karo didvyris, tačiau agentei dieną naktį galvoje kirba mintis: ar jis – ne tas užverbuotasis?

 

Amerikos agentūrų vykdomo karo su terorizmu užkulisiai – tamsiosios ir šviesiosios karinių veiksmų pusės, kiekvienos serijos pabaigoje paruoštas netikėtumas, puiki vaidyba, sumaniai parašytas scenarijus ir kaustanti įtampa dramą „Tėvynė“ padarė vienu geriausiai vertinamų serialų pasaulyje. TV3 žiūrovai kriminalinę dramą su malonumu žiūri antradienio vakarais 22.00 val.

   

„Tėvynė“ (Homeland) – antradieniais 22.00 val. tik per TV3!