Kurdama naujausią laidą „Keturkojis šou“ vedėja Skaiva Jasevičiūtė su kūrybine grupe lankėsi Klaipėdoje, Lietuvos jūrų muziejuje. „Dauguma žiūrovų tikrai yra ten buvę ir mūsų laidos herojaus – beveik toną sveriančio šiaurės jūrų liūto Pirato rodomus triukus matę, tačiau vargu ar kas pagalvojo, kaip sudėtinga ir pavojinga tokio dydžio žvėrį išdresuoti“, – pasakoja Skaiva, kviečianti įsijungti TV3 šį sekmadienį, gruodžio 2-ąją, 10.00 val.

 

Sėkmingų Pirato treniruočių paslapčių išduos jūrų liūto treneris Filipas. „Tikriausiai šį kartą teks prašyti jautresnių žiūrovų pasitraukti nuo ekranų, nes pašnekovas neslėpdamas papasakos apie tai, kas nutinka, kai žmogų užpuola didelis jūrų liūtas“, – intriguoja Skaiva.

 

Filipas prisipažins: „Per septyniolika darbo metų man teko siūti ne vieną žaizdą…“ Kokių priemonių imasi treneriai, norėdami išmokyti savo augintinį? „Jūrų muziejaus treneriai smurto ir jėgos dresuodami nenaudoja“, – tikina Skaiva, tačiau Filipas jau šį sekmadienį išduos, kad dirbant su Piratu jam teko naudoti net… klizmą. Kodėl? Atsakymas laidoje.

 

„Keturkojo šou“ kūrybinė grupė ir toliau stebina žiūrovus siužetais apie keisčiausius naminius augintinius. Šį sekmadienį – namuose augantys neįprasti keturkojai: lapė, tigras ir net baltoji meška!

 

Į „Keturkojo šou“ studiją tradiciškai susirinko gausus gyvūnų mylėtojų būrys – šįkart įvairiausių šunų veislių šeimininkai su savo augintinais. „Vos tilpom, – sako juokdamasi S. Jasevičiūtė − Kuo daugiau šunų, tuo daugiau naujų pažinčių, o jos dažnai baigiasi labai gerai – ypač Marseliui“. Iš vienos „Keturkojo šou“ žiūrovės, kuri su savo augintiniu lankėsi TV3 laidos studijoje, Marselis gavo dovanų – net aštuonias baltos ir raudonos spalvų varlytes. Jas ir pademonstruos jau šį sekmadienį.

 

„Keturkojis šou“ – sekmadieniais 10.00 val. tik per TV3!