Keliaklupsčiavimas prieš kameras, sudužusios gyvenimo svajonės, džiaugsmo ašaros, nevilties kartėlis – štai tokius jausmus penkis sekmadienius iš eilės matė reiškiamus TV3 žiūrovai. Atrodo, kad populiariausiame muzikiniame projekte „X Faktorius“, kuris TV3 eteryje – sekmadieniais 19.30 val., – dalyvaujantys dainininkai dėl keturių šou teisėjų TAIP galėtų padaryti bet ką. Tačiau ką jie padarė ne taip, kad į tolesnį etapą – kūrybinę stovyklą Druskininkuose – kelialapį iškovoti pavyko pusantro šimto dalyvių iš beveik pusės tūkstančio?

 

Populiariausia dainininke tarp „X Faktoriaus“ dailiosios lyties dalyvių drąsiai galima tituluoti Christiną Aguilerą. Tačiau iš daugybės pasirinkusiųjų Christinos dainas vos vienai projekto dalyvei pavyko pelnyti daugiau kaip 2 TAIP ir pereiti į kitą etapą. Ne veltui „X Faktoriaus“  teisėjas Saulius Prūsaitis dar prieš „X Faktoriaus“ premjerą TV3 eteryje įspėjo: „Nedainuokite jokios C. Aguileros dainos – aš jos tiesiog neapkenčiu!”

 

„X Faktoriuje“ teisėjaujantis teisėjas Vytautas Šapranauskas dar prieš projektą tikino, kad pataikavimo jis tikrai nedovanos. „Būtų ne tik neprotinga, bet ir nekuklu pasirinkti „X Faktoriaus“ teisėjų ar vedėjo Marijaus Mikutavičiaus atliekamas dainas!“ Šapras taip pat prisipažįsta nesuprantantis metalo bei teikiantis didelę reikšmę dainos žodžiams.

 

Turint bent menkiausią nuojautą apie „X Faktoriaus“ teisėjus, buvo labai rizikinga rinktis legendinės dainininkės Whitney Houston repertuarą. Jos kūrinių perdainavimui ypač jautri Rūta Ščiogolevaitė.

 

Kaip tikrojo „X faktoriaus“ nepaslėps blogas dainos pasirinkimas, taip netinkančio „X Faktoriaus“ scenai dainininko neišgelbės gera daina. Vienareikšmiškai – geras skonis, įžvalga ir tinkamas pasirinkimas gali lengviau atverti kelius į didžiąją sceną jos siekiantiesiems!

 

Visas „X Faktoriaus“ transliacijas sau patogiu metu galite žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/xfaktorius.

 

„X Faktoriaus“ gerbėjai Lietuvoje jungiasi socialinio tinklo „Facebook“ profilyje: https://www.facebook.com/xfaktorius.

 

 „X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tik per TV3!