Šiemet seserys Kristina Ivanova ir Natalija Bunkė Kalėdų proga tėvams paruošė ypatingą dovaną – paveikslą ant drobės, sudėliotą iš bendros jų fotosesijos nuotraukų.

 

1

 

Pasak merginų, šios fotosesijos tikslas – ne tik padovanoti tėveliams judviejų gražiausias akimirkas, bet ir kitus paraginti, rasti laiko mylimiems žmonėms.

 

2

 

„Mes su Natalija visą laiką dirbame dėl kitų: koncertai –žiūrovams, fotosesijos –žurnalų skaitytojams. Be to, jas visada organizuoja kiti. Fotografai paskiria vietą, stilistės parenka drabužius, sukuria stilių… Tai buvo pirma nedarbinė mano su sese fotosesija. Šįsyk viską darėme dėl savęs ir sau. Norėjome parodyti, kad reikia rasti laiko pabūti su artimaisiais, o jei yra galimybė ir užfiksuoti tas ypatingas akimirkas – nuoširdų juoką, šiltą žvilgsnį, apsikabinimą, prisilietimą, ir net tai, ko nesimato, bet tikrai jaučiasi – artumą ir tvirtą ryšį. Norėtume tokių akimirkų palinkėti ir kitiems“,–  sakė K. Ivanova.

 

3

 

Tikriausiai daugeliui gali kilti klausimas, kodėl fotosesijai merginos pasirinko vienodus drabužius, tačiau visos detalės gerai apgalvotos ir turi paaiškinimą.

 

DSC_0186-Edit DSC_0178-Edit DSC_0203-Edit DSC_0217-Edit

 

„Nors daugeliui mes su sese atrodome skirtingos, tačiau tėvams esame visiškai vienodos dukros. Jie mus abi myli ir brangina vienodai. Per tuos metus, kad ir kas tarp mūsų vyko, jie niekada mūsų neišskyrė. Vienodai abiejų laukdavo, vienodai abi palaikė. Už tai ir esame jiems dėkingos. Metus pabaigėme fotosesija, nes mums atrodo, kad pati geriausia dovana tiek tėvams, tiek mums pačioms –įrodymas, kad mūsų seseriškas ryšys tvirtas ir stiprus, kad mes abi kartu susivienijusios esame galinga jėga, kurios niekas negali pastumti. Mes jau seniai pastebėjome, kad būdamos kartu, galime kalnus nuversi“, – šypsojosi N. Bunkė

 

DSC_0234-Edit-BW

 

Nors šventinis periodas pramogų pasaulio atstovėms ypač darbingas, tačiau bendrai fotosesijai jos rado laiko.

 

DSC_0237-Edit

 

„Viskas vyko spontaniškai. Nors abi dabar esame labai užimtos, tačiau kai nusprendėme, kad šiemet tėvams dovanosime fotosesiją, viskas tarsi savaime susidėliojo: abi turėjome laisvą tą pačią dieną, per pusvalandį radome laisvą fotografę bei interjero saloną. Atrodė, kad kažkas iš aukščiau norėjo, kad tai įvyktų“,–šypsojosi Natalija.

 

DSC_0254-Edit-BW

DSC_0277-Edit DSC_0299-Edit

 

„Neatsitiktinai pasirinkome nuostabų interjero saloną „Lėja“, nes jame idealiai atsispindi artėjančių švenčių nuotaika. Vos čia įėjus pavergia ypatingas, subtilus jaukių namų kvapas, o įspūdingos dekoracijos bei spindintys krištoliniai sietynai, tarsi saulėje tviskantys varvekliai, sukuria ypatingai šventišką nuotaiką. Pasijutome kaip vaikystėje, tarsi tikros karalaitės,atsidūrusios puošnioje, stebuklų pilyje.

 

DSC_0320-Edit DSC_0376-Edit DSC_0395-Edit

 

Smagiausia buvo, kad visą laiką jautėme savų namų kvapą, nes mes abi, tiek sau, tiek viena kitai, būtent čia perkame namų kvapus. Popietė prabėgo akimirksniu. Jautėmės kaip namuose – atsipalaidavome ir tikrai ne dirbome, kaip esame įpratę per fotosesijas, bet mėgavomės. Todėl viskas, kas užfiksuota nuotraukose – juokas, artumas, žvilgsniai yra tikra. Buvome natūralios. Tokios, kokios iš tiesų esame būdamos kartu“,– džiaugėsi Kristina.

 

DSC_0442-Edit DSC_0465-Edit Seses

 

Ir taip įspūdingai seserų fotosesijai dar daugiau žavesio ir paslapties suteikė judančios nuotraukos. Pasak merginas fotografavusios Gabijos Monikos Vainiutės, judančioje nuotraukoje dažniausiai juda tik viena detalė, tačiau efektas tikrai magiškas, dažnai prikaustantis žiūrovo dėmesį ilgesniam laikui.