Regis, sielos draugai vos išvydę vienas kitą turėtų įsimylėti, kartu jaustis jaukiai ir kalbėti valandų valandas. Nemažai žmonių skiria galybę laiko sielos draugo paieškoms, nes tiki, kad radę galės sukurti laimingus santykius ir mylėti vienas kitą, nepaisant nieko.

 

Kas iš tikrųjų yra sielos draugai? Ar jų gyvenimas visada toks nuostabus? Kur jį rasti? Tai klausimai, kuriuos kelia ne vienas žmogus.

 

Sielų bičiulystė – tai bendrumo jausmas arba nepaaiškinamai stiprus ryšys, kuris užsimezga labai netikėtai. Sielos draugu gali būti visą gyvenimą pažinotas žmogus arba gatvės praeivis, nepažįstamas, bet kažkodėl artimas. Bet kuris pažįstamas gali būti sielos draugu.

 

Pabandykite prisiminti visus žmones, kuriuos teko sutikti per gyvenimą. Kuo ilgiau ir intensyviau gyvenate, tuo sąrašas bus ilgesnis. Dabar įsivaizduokite, kad gyvenote labai, labai daug gyvenimų ir kiekviename jų turėjote šeimą, draugų, bendradarbių, priešų ir šiaip pažįstamų. Visi šie žmonės dabartiniame jūsų gyvenime yra jūsų sielos draugai. Priešingai vyraujančiai nuomonei, sielos draugų yra skirtingų tipų. Žmogus, kurį mylite, kurio nekenčiate, ar į kurį nekreipiate dėmesio, gali būti jūsų sielos draugas.

 

Daugelis sielos draugų, kuriuos sutinkame per gyvenimą, susiję karminiais ryšiais. Jie turi atlyginti karminę skolą, kuri kažkaip yra susijusi su jumis. Galbūt tai jūs arba abudu esate kažką skolingi. Sielos draugai privalo susitikti, kad atlygintų praėjusių gyvenimų skolas. Kartais užtenka kelių sekundžių, per kurias prasilenkiama su sielos draugu, kad būtų atpirkta karminė skola.

 

Karminiais ryšiais susiję sielos draugai padeda atskleisti pačias tamsiausias, labiausiai slepiamas sielos paslaptis. Jie padeda geriau pažinti save. Tik susitikę su sielos draugais sužinosime apie tikrąsias savo baimes,  tikslus ir troškimus. Dėl šios priežasties sielos draugus dažniausiai sutinkame pačiose nemaloniausiose, sudėtingiausiose gyvenimo situacijose.

 

Pati sunkiausia karma – tai užmegzti romantiškus santykius arba susituokti su savo sielos draugu. Niekas negali būti tikras, kad žmogus, su kuriuo sieja romantiški jausmai dabar, praeitame gyvenime nebuvo jūsų žudikas arba sutuoktinis per paskutiniuosius trejus gyvenimus. Santuokinis gyvenimas skirtas apmokėti karminei skolai ir jei sutuoktiniams pavyksta, jie dvasiškai sustiprėja.