Lietuvoje – dar vienas sekso skandalas, į nepatogią situaciją papuolė vienos katalikiškos mokyklos lietuvių kalbos mokytoja bei 14 metų paauglys.

 

vlcsnap-2015-09-21-10h27m28s86_1600x900

 

Mokytoja griežtai atsisako komentuoti bet kokią informaciją, tačiau mokyklos direktorius LNK televizijos laidos KK2 žurnalistams sutiko atskleisti mokytojos ir paauglio romano detales.

 

„Jokių koketavimų, jokių flirtų ten tikrai nebuvo, o berniukas – eilinis paauglys, jis irgi nėra koks ten „donžuanas“, ne koks mergelių liūtas ar kolekcionierius“, – pasakos direktorius Paulius Martinaitis.

 

Viskas prasidėjo nuo to, kad 14 metų vaikinas lietuvių kalbos mokytojai pradėjo rašinėti trumpąsias SMS žinutes.

 

„Tie hormonai sukyla, ir jis parašė žinutę savo mielai mokytojai pirmas. Čia ir yra esmė, kad jis parašė pirmas“, – kalbės mokyklos vadovas.

 

Mokinys mokytojai negailėjo komplimentų.

 

vlcsnap-2015-09-21-10h27m54s236_1600x900

 

„Parašė žinutę, bet paskui prasidėjo ir pikantiškesnės. Apie išvaizdą, apie jausmus. Tokios fantazijos, gal ir erotinės. Bėda, kad mokytoja į jas atsakė“, – kalbėjo P. Martinaitis

 

Direktorius atviravo, kad gašlių žinučių daug nebuvo, bet kai kurių turinio jis negalėtų atskleisti prieš kameras.

 

„Atsakymai įvairūs: „kepu keksiukus“, „kaip tau nauja mano suknelė“, 90 – 95 proc. tokių, bet buvo ir tokių, kurias kartoti būtų nepatogu“, – laidoje KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. kalbės mokyklos, kurioje įvyko sekso skandalas, vadovas.

 

Dar po kurio laiko, keturiolikmetis paprašė mokytojos ir pikantiškesnių dalykų. Mokytoja sutiko.

 

„Tyliai, ramiai. Gal ten buvo tas pasilikimas po pamokų. Pamokos baigiasi pusė dviejų, gal liko iki pusės trijų ar keturių. Čia tokio ryškaus kažkokio bendravimo, kuris būtų sukėlęs įtarimus, nebuvo“, – tęsė pasakojimą vadovas.

 

Visą istoriją apie mokytojos ir mokinio santykius bei skandalo atomazgą žiūrėkite šį pirmadienio vakarą 19. 30 val. laidoje KK2 per LNK.