Rytoj, trečiadienį, rugsėjo 5-ąją, 20.30 val. įvyks dar viena TV3 dvidešimtmečio premjera – bus parodyta premjerinė situacijų komedijos „Motina ir sūnus“ Lietuvai adaptuota serija pagal Australijoje didelės sėkmės sulaukusią to paties pavadinimo komediją. Režisierius Sigitas Račkys tikina, kad filmuojant serialą filmavimo aikštelėje buvo laikomasi rimties, o juokingas scenas kūrė taip, kad kuo labiau prilygtų realaus gyvenimo epizodams. Nepaisant to, filmuojant „Motiną ir sūnų“ aktoriai neretai patekdavo į kuriozines situacijas, o vienoje jų netikėtai nukentėjo režisieriaus automobilis.

 

Situacijų komedijoje „Motina ir sūnus“ pagrindinius vaidmenis atliks Aldona Janušauskaitė ir Vaidotas Martinaitis. Pastarojo herojaus Andriaus buvusią žmoną Iloną įkūnys TV3 žiūrovams puikiai pažįstama aktorė Monika Bičiūnaitė. „Ilona pati paliko vyrą neapsikentusi bendro gyvenimo su mama. Tačiau vis tiek grįžta į jų namus, niekaip negali išsiskirti visiems laikams, nes… tebemyli?“ – intriguoja šypsodama M. Bičiūnaitė.

 

Vienoje pirmųjų „Motinos ir sūnaus“ serijų Ilonai teks išgyventi itin stiprią emocinę audrą. „Tai buvo rimta pavydo scena! Ilona sužino, kad jos buvusysis su jauna pana nori išvažiuoti į šiltus kraštus. O juk manė, kad tai ją Andrius kviesis romantiškai atostogauti kartu“, – apie vieną linksmiausių serijų kalba aktorė.

 

Kai viskas paaiškėja, M. Bičiūnaitės veikėja apsisuka ant kulno ir patraukia tiesiai prie jaunosios konkurentės, belaukiančios automobilyje, kuris tikrovėje priklauso S. Račkiui.

 

Monikai iškelta užduotis – spirti į ratą ir išdidžiai nužingsniuoti. Tačiau aktorė taip kaukšteli kulnu, kad pažyra šukės! „Gali pasirodyti, kad tyčia buvo pritaisytas jau sutrupintas ratlankis. Bet faktas, kad jis buvo sveikutėlis, tik aš neapskaičiavau savo jėgos, – juokiasi M. Bičiūnaitė. – Režisierius, pamatęs, ką padariau, riebiai nusikeikė. Bet netrukus atsileido ir visi skaniai kvatojomės.“

 

Neprognozuojami istorijos posūkiai, gerai pažįstamos gyvenimo situacijos ir gausybė juokingiausių epizodų – analogų Lietuvoje neturinčioje situacijų komedijoje „Motina ir sūnus“ trečiadieniais 20.30 val. tik per TV3!

 

Situacijų komedijos „Motina ir sūnus“ premjera jau rytoj, trečiadienį, 20.30 val. tik per TV3!