Merginų grupės „ŠarkA“ narės stebėjo šokiruojantį vaizdą – kaip liepsnoja jų drabužiai ir daiktai. Ugnis sunaikino merginų asmeninius daiktus, kol jos pozavo prieš fotoaparatus.

 

Rudens popietę atvykusios į fotosesiją prie nuošalių sandėlių grupės „ŠarkA“ narės persirenginėjo net kelis kartus. Savo asmeninius drabužius jos paliko specialiose įmautėse pakabintus nedidelėje lauko pavėsinėje. Netrukus merginos išgirdo sprogimą, o atbėgusios pamatė, kad pavėsinė ir ant jos kabantys rūbai baigia sudegti. Pavėsinėje merginos buvo palikusios ir asmeninių daiktų.

Šokiruotai dainininkei Kristinai Ivanovai liepsnos sukėlė prisiminimų apie paauglystėje pačios gesintą gaisrą. Tad jos pirma mintis buvo – kaip išgelbėti brangiausius daiktus. „Labiausiai gaila būtų buvę kompiuterio, mano „mistinės“ raudonos knygutės ir kryželio, kurį laikau savo kosmetinėje“, – vėliau atlėgus įtampai atviravo K.Ivanova.
Iš tiesų tai tebuvo BTV laidos „VRS kamera“ pokštas „ŠarkA“ grupės narei Kristinai Ivanovai. Visi, išskyrus ją, žinojo, kad ir fotosesija, ir sprogimas – iš anksto surežisuoti.

 

Atlikėja iš pradžių žadėjo rimtai pasikalbėti su grupės „ŠarkA“ kolegėmis Gintare Valaityte ir Ieva Stasiulevičiūte, kurios prisidėjo rengiant šį pokštą. Tačiau juokdamasi pridūrė, kad vis dėlto nebus joms labai griežta. Juk gaisras – netikras.

 

Mergaitiškos pinklės ir tikros emocijos – tik per „VRS kamerą“, antradienį 19.25 val per BTV.