Vyras, kurio gyvenimo moteris – fatališko grožio dainininkė, filmų garsintoja Inga Valinskienė, atsiradęs greta kitų dailiosios lyties atstovių, rodos, turėtų likti šaltas it ledas. Tačiau būna akimirkų, kai net pramogų pasaulio rykliui Arūnui Valinskui ima rasoti  kakta. Kaip tik taip atsitiko per specialią fotosesiją, skirtą tradiciniams, jau septynioliktą kartą rengiamiems apdovanojimams „Auksiniai svogūnai“.

 

TV3_Auksiniai_svogunai_Aneta_Foto_Studija_PIX

 

Fotostudijoje tądien buvo išties karšta: trys žavingos merginos nusimetė žiemiškus drabužius ir pasipuošė vos kūnus dengiančiais ryškiaspalviais kostiumais su šimtais plunksnų, siuvinėjimų ir papuošimų, o tada apsupo objektyvo centre atsiradusį A. Valinską.

 

TV3_Auksiniai_svogunai_Arunas_Foto_Marius_Strumilas

 

„Buvo tikras karnavalas! Kai mes jį organizavome „Pix“ fotostudijoje, už lango snigo kąsniais. Dar kartą įsitikinau, kad mintis surengti karštą brazilišką karnavalą buvo teisinga. Juk visa Lietuva į Rio de Žaneirą tikrai nenuvažiuos. O jis pas mus atkeliauti tikrai gali!“ – sumanymą „Auksinių svogūnų“ sceną paversti Pietų Amerikos dvasia alsuojančia švente pasakoja A. Valinskas.

 

TV3_Auksiniai_svogunai_Arunas_ir_merginos_Foto_Marius_Strumilas

 

Emocijų neslėpė ir pirmą kartą tokius pompastiškus kostiumus vilkėjusios merginos. Beje, viena jų turi tikro braziliško kraujo. Egzotiškosios Avgustinos Issengel tėvas – brazilas. „Tėčio gimtinėje dar nesu buvusi, bet kada nors būtinai nukeliausiu. O sudalyvauti Rio karnavale yra viena didžiausių mano svajonių“, − sakė išskirtinės išvaizdos gražuolė.

 

TV3_Auksiniai_svogunai_Arunas_ir_merginos_Foto_Marius_Strumilas_2

 

Asmenuke iš fotosesijos ji iškart pasidalino su daugiau nei 12 000 gerbėjų socialiniame tinkle „Facebook“. „Tokioje ryškioje fotosesijoje dalyvavau pirmą kartą“, − prisipažino modeliu, šokėja ir grožio meistre dirbanti Avgustina.

 

TV3_Auksiniai_svogunai_Arunas_ir_merginos_Foto_Studija_PIX

 

Rožinių plunksnų kostiumu pasipuošusi studentė Aneta Možeiko tikino neįsivaizduojanti, kaip su tokia „amunicija“ brazilų gražuolės šoka net keletą valandų. „Jie beprotiškai gražūs, bet kokie sunkūs! Ypač dalis, dedama ant galvos. Nuo šiol Rio karnavale sambą šokančios brazilės man tikros herojės“, − kostiumus komentavo mergina. Beje, šokis ir kūno puoselėjimas jai taip pat nesvetimi – jau ne vienerius metus Aneta aktyviai sportuoja ir dalyvauja bikini fitneso varžybose.

 

TV3_Auksiniai_svogunai_Avgustina_Foto_Studija_PIX

 

„Mes Lietuvą žadinom iš žiemos miego“, − šypsojosi trečioji spalvingosios fotosesijos dalyvė Greta Mikalauskytė. Darbas su A. Valinsku šiai merginai erai pažįstamas: jau trejus metus Greta asistuoja Arūnui įvairiose televizijos laidose, o žiūrovams ji gerai pažįstama ir iš lietuviškų serialų. Profesionalios šokėjos patirties bagaže ir ne vienas solidus grožio konkursas – 2012 metais laimėjusi „Mis Šiaulių“ titulą bei tapusi „1-ąja Vicemis“ konkurse „Mis Lietuva“, Greta pirmoji mūsų šalies istorijoje vyko konkuruoti su viso pasaulio gražuolėmis konkurse „Mis Visata“.

 

TV3_Auksiniai_svogunai_Avgustinos_asmenuke

 

Jau balandžio 1-ąją 19.30 val. tiesiogiai per TV3 bus transliuojami apdovanojimai „Auksiniai svogūnai“. Televizijos žiūrovus jie pakvies į Rio karnavale šokančių pasakų personažų pasaulį.

 

„Jei Brazilijoje rungiasi sambos mokyklos, pas mus Lietuvoje konkuruos politikos pasakoriai. Juk kitaip dabar ir nebus – prasidėjo rinkiminiai, o tai reiškia, pasakų rinkėjams – sekimo metai“, − pranešė populiariausių šalyje humoro apdovanojimų rengėjai.

 

A. Valinskas žada, kad scenoje bus galima pamatyti ir tris paršiukus, ir asiliuką, ir Šreko Fioną, ir daugelį kitų pažįstamų personažų. Pasirodymams ruošiasi visas būrys dainininkų ir aktorių – Česlovas Gabalis, Deivis, Cololo, Giedrius Arbačiauskas, Vaidotas Martinaitis, Aušra Štukytė, Violeta Mičiulienė ir kt.

 

„Šie metai tokie turtingi ryškiais įvykiais, kad ne juokais sukame galvą, kaip visus vertus Svogūno statulėlės sutalpinti į tradicines dešimt nominacijų“, − prisipažįsta ceremonijos sumanytojas A. Valinskas.

 

Linksmiausia apdovanojimų ceremonija „Auksiniai svogūnai 2016“ – balandžio 1-ąją, penktadienį, 19.30 val. tiesiogiai per TV3!