Hito „Seksas pajūry“ atlikėjas, po plačiai nuskambėjusių santykių su Vitalijos Katunskytės dukra Monika išgarsėjęs dainininkas Tomas Bagdonavičius per karantiną nesėdi namuose kaip kitos žvaigždės. Kol visiems pasaulio muzikantams blogai, Tomui Bagdonavičiui – gerai. Tomas, kuomet buvo atšaukti visi koncertai ir masiniai renginiai, grįžo prie senosios savo specialybės, vėl sėdo už ekskavatoriaus vairo. Ekskavatorininku Tomas dirba Mažeikiuose, uždirba gerai.

 

Tomytis-01

 

„Lietuvoj, aišku, lyginant su Anglija, atlyginimai prastesni, bet ir gyvenimo lygis čia truputį yra žemesnis, už mažiau pinigų galima pragyventi“, – KK2 laidoje per LNK šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., uždirbamus pinigus tiesiant vandentiekius, skaičiuos iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą grįžęs dainininkas.

 

Tomytis-02 Tomytis-03

 

Ankščiau Lietuvos estrados grandai iš Tomo  pasišaipydavo, kad jis ekskavatorininkas, o dabar visi tyli.

 

Tomytis-04

 

„Mėgdavo patraukt per dantį, tai kaip tu, Tomeli, čia dainininkas žymus ir su ekskavatoriumi dirbi? Dabar viskas apsivertė, jie kažkaip jau su pavydu žiuri. Ateina mėnesio pabaiga, gaunu atlyginimą ir galiu gyvent. Sakau, kaip jus? Tik pečiais trauko“.

 

Tomytis-05 Tomytis-06

 

Darbas ekskavatoriuje Tomui ne tik užtikrina pragyvenimą, bet ir garantuoja saugumą. Sąlygos labai sterilios. Sėdi vienas sau ekskavatoriaus kabinoj be jokių pašalinių kontaktų ir dirba. Plius ekskavatoriaus kabinoj – labai gera akustika. Tai, pasak Tomo, galima prasimankštint aukštas ir žemas natas.

 

Tomytis-07 Tomytis-08 Tomytis-09

 

Visa istorija apie estrados žvaigždę ekskavatorininką Tomą Bagdonavičių – šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., LNK televizijos laidoje KK2.