Meilės burtai visais laikais buvo labai moteriška ir paslaptinga veikla. Žmonos ir merginos daug dažniau suabejoja mylimųjų ištikimybe. Tačiau ir vyrams kartais iškyla moterų ištikimybės klausimas. Sakoma, kaip nėra namų be dūmų, taip ir pavydo nėra be priežasties. Tikriausiai ne vienai dailiosios lyties atstovei teko slapčiomis patikrinti vyro telefoną ir elektroninį paštą, stebėtis staigiais vyrų išvaizdos pokyčiais, užuosti moteriškus kvepalus ar pamatyti lūpdažio žymę ant vyriškio marškinių. Radus neginčijamų neištikimybės įkalčių, neretai griebiamasi drastiškiausių priemonių. Kartais sužinoti apie antrosios pusės neištikimybę, nurimti ir rasti problemos sprendimo būdus gali padėti įvairūs burtai.

 

Telieka tik apgailestauti, kad neištikimybės atvejai tarp susituokusių ar kartu gyvenančių porų yra labai dažni. Įvairūs magiški ritualai, atributai ir burtai gali padėti išvengti partnerio išdavystės.

 

Populiariausias burtas, padedantis sužinoti, ar mylimasis yra ištikimas – tai burtas, atliekamas degant žvakei. Šiam burtui reikės popieriaus ir dvejų žvakių. Žvakes pastatyti ant tuščio popieriaus lapo. Vienai žvakei reikia duoti žmonos (moterišką), kitai vyro (vyrišką) vardą. Tada žvakes uždegti ir prašyti pasakyti, ar sutuoktinis yra ištikimas. Jeigu pirma užges moterišku vardu pavadinta žvakė, neištikimybės rizika labai didelė, jeigu vyro vardu – partneris yra ištikimas.

 

Būrimas su žiedu, tikima, yra labai lengvas ir patikimas būdas nustatyti, ar šeimoje svetimaujama. Šiam burtui prireiks vyro, įtariamo neištikimybe, dovanoto žiedo. Šį burtą geriausia atlikti vidurnaktį, kada mėnulis augantis arba pilnatis. Reikia uždegti žvakę ir šalia padėti popieriaus lapą su užrašytu sutuoktinio vardu. Lapą sudeginti ir pelenus palikti ant stalo. Žiedą pakabinti ant siūlo ir pakelti virš pelenų, kad švytuotų. Jeigu žiedas juda ratu – mylimasis ištikimas, jei pirmyn atgal – neištikimas. Jeigu žiedas nejuda – antroji pusė kol kas yra ištikima, tačiau netrukus tai gali pasikeisti.

 

Sužinoti, ar vyras yra neištikimas galima ir iš delno. Partneriui to neįtariant, reikia atidžiai apžiūrėti jo delną ir meilės liniją, kuri yra tarp širdies linijos ir mažylio piršto sulenkimo. Jeigu linija yra ryški – sutuoktinis jus tikrai myli ir vertina jūsų santykius. Jeigu linija yra tarsi kvadrate, sutuoktinis taip pat jus labai myli. Tačiau, jei meilės linija nėra aiškiai matoma, santykiai jam nėra tokie svarbūs, neištikimybės atvejai yra labai galimi. Trūkčiojanti meilės linija įspėja net ne apie vieną išdavystę. Dažnai meilės linija atrodo lyg grandinė – tai rodo nestabilius santykius, todėl nusivylimas ir išdavystė gali nutikti bet kada.