Vis laukiate ir laukiate, bet jis (ji) neskambina. Kasdien po 10 kartų tikrinate telefoną, kuris lyg užsispyręs tyli. Jaučiatės susinervinęs ir įsižeidęs. O paskambinti pirmam neleidžia išdidumas ir įsitikinimai… Situacija tikriausiai pažįstama daugeliui moterų ir gal tik nedaugeliui vyrų.

 

Ne tik išdidumas moteriai neleidžia skambinti, bet ir baimė sulaukti neigiamo atsakymo. Kai pasyviai laukti atsibosta, priverskite jį paskambinti pirmam, pasitelkdamos subtilius, magiškus ritualus.

 

Pirmasis būdas – per sapną

 

Po vidurnakčio, kai mėnulis augantis (arba tiesiog bet kurią penktadienio naktį, kai danguje pasirodo mėnulis) mylimojo nuotrauką pririškite raudona juostele prie telefono. Jeigu nuotraukos neturite, tiesiog įsivaizduokite tą žmogų, bet telefoną vis tiek perriškite raudona juostele. Tada telefoną padėkite šalia lovos arba po pagalve. Prieš einant miegoti sukalbėkite užkeikimą, kurio metu prašykite vėjų nunešti savo meilę ir ilgesį mylimajam, bet taip, kad pabudęs jis to neprisimintų. Prieš užmiegant galvokite apie tą asmenį su meile, kuri yra galingas ginklas ir veikia net per didžiausią atstumą.

 

Antrasis būdas – vizualizacija

 

Įsivaizduokite, kad tai jau įvyko arba įvyksta. Įsivaizduokite, kaip skamba telefonas, kaip pakeliate ragelį ir išgirstate mylimojo balsą. Įsivaizduokite kiekvieną detalę, jo balso tembrą, savo atsakymus, jo žodžius.

 

Trečiasis būdas – intuicija

 

Šis būdas tinkamas, jei ne kartą jautėte, kad turite gerą intuiciją. Pabandykite prisiminti kuo daugiau dalykų, praleistų akimirkų su mylimuoju, pajuskite, užuoskite jį, pajuskite jo nuotaiką. Galvokite apie malonius dalykus, nesiųskite jam pykčio ir neigiamos informacijos. Visus tuos jausmus nukreipkite į mylimąjį. Jis pajus, kad apie jį galvojate ir netrukus paskambins.

 

Ketvirtasis būdas – mantra

 

Užrašykite savo norą ant popieriaus lapo: „Aš noriu, kad (čia įrašyti mylimojo vardą) man paskambintų“. Tada devynis kartus pakartokite budistų mantrą „Om“. Paskui iškvėpkite ir ištarkite savo norą, pajausdami žodžių vibracijas.

 

Penktasis būdas – burtai

 

Pastarajam būdui reikia daugiausiai laiko. Kai bus pilnatis arba penktadienio naktis į šeštadienį susiraskite tiek baltų žvakių, kiek skaičių jūsų telefono numeryje. Vidury stalo nubrėžkite apskritimą, berdami druską. Užrašykite norą ant popieriaus lapo, taip pat viską, ką žinote apie savo mylimąjį: vardą ir pavardę, gimimo datą, telefono numerį, darbovietę (ar užsiėmimą), adresą, akių, plaukų spalvą, Zodiako ženklą. Užrašykite tokią pačią informaciją ir apie save. Popierių padėkite viduryje druskos apskritimo. Ant jo sudėti žvakes ir uždegti. Žvelkite į žvakių liepsną ir kartokite: „Aš matau, kaip mano mintys susijungia su jo (pasakykite vardą) mintimis, mūsų mintys teka viena kryptimi. Viskas, ko aš noriu, nori ir jis“. Tada įsivaizduokite mylimąjį, prisiminkite gražius dalykus. Paprasčiausiai medituokite žvelgdami į plevenančią žvakių liepsną. Net jei burtas nepasiektų mylimojo širdies, jūs nusiraminsite, galbūt net atrasite dvasinę ramybę.