Daugelis žmonių linkę galvoti, kad komplimentus tinka sakyti tik moterims. Tačiau vyrai, kaip ir moterys, nori pasijusti pripažinti, gerbiami ir mylimi. Subtilūs komplimentai pamalonins kiekvieno vyro ego.

 

Žodis – ne žvirblis, sakoma senoje patarlėje. Tinkamas komplimentas priverčia vyrą pasijausti didvyriu, kuris po tokių gražių žodžių galėtų net kalnus nuversti. Kitais žodžiais tariant, vyras komplimentą supranta, kaip nurodymą veikti.

 

Komplimentas suteikia pasitikėjimo savimi, pagerina nuotaiką (tai ypač svarbu prieš svarbų renginį, susitikimą ar pan.). Komplimentas išblaško nuo pesimistiškų minčių. Neretai vyrai, sulaukę komplimentų, ima dar labiau vertinti savo moteris.

 

Komplimentai neatsiejami nuo pasimatymų ir flirto. Jie užpildo pauzes, sušvelnina kritiką, padaro pokalbį malonesniu.

 

Kada geriausia sakyti komplimentus vyrui?

 
  • Per šventes ir svarbius įvykius.
  • Kai vyrą apninka pesimistinės mintys, trūksta pasitikėjimo savimi.
  • Kai jis labai susikrimtęs.
  • Kai vyras nusiteikęs sakyti komplimentus.
  • Kai vyras trokšta būti pagirtas.

Kokius komplimentus sakyti? Pagalvokite, kuo vyras labiausiai didžiuojasi. Tai gali būti galia, raumenys, seksualumas, profesinė sėkmė, humoro jausmas, išsilavinimas, pomėgiai. Tiesa, išvaizdą girkite itin subtiliai. Vyrai dažniausiai nemėgsta, kai kreipiamas per didelis dėmesys jų išvaizdai.

 

Komplimentas bus dar efektyvesnis, jei prieš tai bus kreipiamasi į vyrą vardu. Sakant komplimentą, reikia žiūrėti į akis, nebandyti nusukti žvilgsnio.

 

Vyrą girti reikia už tai, kokias geras savybes jis turi, ką gero padarė. Komplimentai neturi būti išgalvoti.

 

Komplimentai neturėtų būti sakomi per dažnai, kad neatsibostų. Reikia labai apgalvoti, kada ir kokį komplimentą pasakyti.

 

Komplimentas turi būti unikalus, skirtas tik tam vyrui, todėl reiktų vengti klišių: „Atrodai klasiškai“ ir panašiai.