Mūsų laukia dar vienas sukrėtimas, kuris susijęs su pasaulinės krizės ciklu. Kaip nepaskęsti finansinių problemų liūne? Astrologai nusiteikę optimistiškiau nei ekonomistai: Drakono metai skelbia išėjimo iš ekonominių kataklizmų periodo pradžią. Remiantis prognozėmis, jau vidurvasarį situacija pradės stabilizuotis.

Žiurkė

Pirmoje 2012 metų pusėje draugas arba vyresnis giminaitis bandys paveikti jūsų sprendimą patardamas nerizikuoti finansų srityje. Paklausykite, bet… pasielkite atvirkščiai. Tačiau spalio ir lapkričio mėnesiais patarimą būtinai prisiminkite. Netikėtą pelną žada bendravimas su užsieniečiu, taip pat papildomi mokymo kursai. Rudens įkarštyje būkite atsargesnis! Jūsų įgimtas pasitikėjimas visais gali tapti rimtų problemų priežastimi. Saugokitės sukčių, kurie atkakliai įtikinės padėti sukauptas santaupas į ne visai aiškų verslą.

Jautis

Finansiniuose reikaluose Jaučiams seksis tradiciškai. Pirmoje periodo pusėje stengsitės daryti gerus darbus kitiems. Todėl nesistebėkite, jei draugiška paslauga netikėtai duos pajamų ir būsite apdovanotas gauto pelno procentu. Pasiseks dirbantiesiems finansų srityje, ypač tiems, kurie dirba su svetimais pinigais. Antroje 2012 metų pusėje jūsų aplinkoje atsiras išmintingas, autoritetingas žmogus, kuris padės jums į dienos šviesą paleisti naują projektą ar net pakilti tarnyboje ir praplėsti savo įtakos sferą.

Tigras

Kovo mėnuo atneš darbo augimą, bet laukiamos pajamos vis viena nepagausės. Jei valdžia nekelia atlyginimo, nesigėdykite paprašyti premijos į vienkartines išmokas vadovybė žiūri nuolaidžiau nei į algos pakėlimą. Rudeniop gali pasikeisti valdžia, todėl tikėkitės, kad naujas vadovas sugebės kompetentingai įvertinti jūsų puikiai atliekamą dirbą ir, galų gale, jūsų laukia įvertinimas algos pakėlimu.

Triušis

2012-ųjų pradžia finansiniu požiūriu bus sėkminga. Darbas, susijęs su užsieniu, pradės nešti stabilų pelną. Norint užtvirtinti sėkmę, reikia maksimaliai išnaudoti draugiškus santykius. Antroje metų pusėje buitiniai šeimos reikalai pareikalaus finansinių išlaidų. Pasistenkite kas mėnesį atsidėti 10–30 % pajamų, kad galėtumėte jaustis saugesnis.

Drakonas

Nereikia skųstis likimu, nes pinigai jums prieš pat nosį. Ne kartą atsiras galimybė legaliai padirbėti. Drakonas visada svajoja apie didelius projektus, karjeros augimą, bet tai gali įvykti tik metų pabaigoje. Tiesa, darbo krūvis išaugs, bet namiškiai nebedžiūgaus, kad jūsų taip dažnai nėra šalia. Užtat atlyginimas padidės tiek, kad bus įmanoma padengti visas išlaidas ir pagerinti artimiesiems nuotaikas.

Gyvatė

Aplankys ilgai lauktas stabilumas. Jei antroje metų pusėje pademonstruosite įgytas žinias ir kompetenciją, viliojantys pasiūlymai pasipils it iš gausybės rago. Rugsėjo mėnesį galimas darbo pakeitimas. Rudens pabaigoje galite sulaukti ir realaus darbo užmokesčio padidėjimo. Jūsų pelnas arba juntamai paaugs, arba sugrįš į lygį, buvusį iki krizės.

Arklys

Pragyvenimui uždirbsite nereguliarias pajamas, kurios nusimato mažesnės nei visada. Pasistenkite sukaupti reikiamas atsargas iš anksto, nes jums gali prireikti nemažos sumos ateityje. Situacija į gerą pusę pasikeis tik rudenį: atsiras išmintingas gerbėjas, kuris padės suprasti save patį ir rasti stabilų, gerai apmokamą darbą.

Ožka

Iki 2012 m. spalio mėnesio jums nėra dėl ko išgyventi. O kai rudenį atsiras pagrindas nerimauti, įsiklausykite į patarimą: teisingai grįskite dalykinius santykius. Jei nuo ko nors priklausote finansiškai, vertinkite tai. Ateinančios žiemos pradžioje jums atsivers rimtos perspektyvios galimybės: galimas karjeros augimas ir pelno padidėjimas. Būkite atidus likimo ženklams. Svarbu atsirasti reikiamu laiku reikiamoje vietoje!

Beždžionė

Ateinančius metus jūs nugyvensite labai aktyviai. Pinigai užsidirbs lengvai ir linksmai, darbas teiks malonumą, būsite kolektyvo siela. Tai labai svarbu – jūsų pelnas daugeliu atvejų priklauso nuo santykių su kolegomis. Kuo daugiau laiko ir jėgų skirsite organizuoti darbo susitikimus, vakarėlius, tuo daugiau galimybių išaugs gauti padorią premiją.

Gaidys

Rudenį patikėsite, kad išsipildė jūsų svajonė – draugai pasiūlys kūrybinį darbą ir prižadės aukso kalnus. Pasistenkite bent kurį laiką suderinti naują veiklą su įprastine, nes yra didelė tikimybė, jog po kurio laiko suprasite, kad šis projektas – vienadienis. Įžiemojus visi jūsų nuogąstavimai išsisklaidys ir šventes sutiksite su pinigais rankoje bei pasitikėjimu rytdiena.

Šuo

Gyvenimas žada būti malonus. Didžiąją 2012 metų dalį puikiai gyvensite iš investicijų, palikimo ar nekilnojamojo turto nuomos – užteks geram poilsiui ir brangiems pasilinksminimams. Darbas nebus svarbiausias jūsų gyvenime, bet vertėtų pasisaugoti intrigų ir apkalbų už nugaros. Ruduo atneš labai gerų permainų! Pailsėjęs ir su energijos antplūdžiu įsijungsite į darbus, kur pasieksite nebūtą karjeros augimą. Mylimas pomėgis pradės nešti pelną.

Kiaulė

Pasitaikys galimybė per pusę metų uždirbti tiek, kad galėtumėte pratinginiauti gal net keletą metų. Tiesa, rudenį jums gali atsibosti vyraujantis chaosas, todėl nuspręsite investuoti pinigus į savo mokslus. Taip pat turėsite galimybę sėkmingai įsigyti nekilnojamąjį turtą.