Ką žmogui reiškia fengšui kryptis? Ar verta skirti laiko ir pinigų fengšui? Gyvenimas, šeima, karjera – subtilios ir daugialypės sritys, todėl, kaip žmonės sako, reikia, kad ir kas nutiktų, laikyti nosį pavėjui. Vienodomis sąlygomis vieniems sekasi gerai, o kitus nuolat aplanko nesėkmės ir nusivylimai. Kaip tai būtų galima paaiškinti?

 

fengsui

Dažnai žmonės siekia maksimalių rezultatų, vaikosi pelno. Pirmieji sėkmės ar nesėkmės akmenys karjeros ar asmeniniame gyvenime padedami pirmaisiais etapais: kai pasirenkama užsiėmimo sritis; kai pasirenkama įmonės, biuro, namo ar buto vieta; pradėjus projektuoti namą, planuoti grindis.

 

Yra žmonių, kurie laiku prisitaiko prie visų visuomenės pokyčių. Kaip bebūtų keista, tai yra viena iš jų sėkmės paslapčių. Gali būti, kad jie tikrai jaučia vėją, ir jis pučia iš skirtingų Žemės magnetinio lauko linijų. Išmintingi kinai jau seniai nustatė, kad Žemės magnetinis laukas veikia žmogaus instinktus, veiksmus ir elgesį, smegenų veiklą. Aštuonių gyvenimo sferų priklausomybę pagal Bagua kvadratą, naudojamą fengšui specialistų, veikia skirtingos vėjo kryptys.

 

Rytai. Ši kryptis pasižymi nerimu, ryžtingumu, netikėtais veiksmais. Pagal fengšui rytai tinka tiems, kurie kažką pradeda. Tekanti saulė veiks kartu su jais. Čia taip pat svarbų vaidmenį vaidina šeima, tėvai, visos šeimos veiklos, protėviai, istorija, santykiai tarp artimų žmonių. Taip pat mokytojai, mentoriai, valdžios struktūros. Darbe daro įtaką darbuotojų gerovei. Vieta socialiniam skyriui ir personalui. Krypties energija veikia dabartį. Rytų kryptis atitinka žalią spalvą.

 

Pietryčiai. Ši kryptis yra atsakinga už turtus, gerovę ir gausą. Pietryčiai traukia kūrybinę energiją. Ši kryptis atitinka violetinę, žalią ir raudoną spalvas

 

Pietūs. Tai yra meilės, lengvumo, grožio ir šilumos, tikslo, šlovės, ateities perspektyvų, savęs pripažinimo simbolis. Kryptis atsakinga ne tik už nuopelnų pripažinimą, veiksmų vertinimą, bet ir atspindi jūsų populiarumą ir šlovę, padėtį visuomenėje. Geriausia vieta viešųjų ryšių sektoriui, pardavimų skyriui, nes šių skyrių darbuotojų veiksmai daro įtaką viso verslo reputacijai. Svarbiausia, kad pietūs atspindi šviesa mumyse. Ši energija palaiko mūsų talentus ir sugebėjimus. Apibrėžia gyvenimo tikslus. Ši kryptis atitinka oranžinę, raudoną spalvą, vasaros pradžią.

 

Pietvakariai. Priėmimo, santykių, laimės simbolis. Atsakinga už vyro ir moters santykius. Tai reiškia partnerystę, artimą draugystę, profesinius kontaktus su kolegomis. Versle gera vieta direktorių valdybos pirmininkui ar asmeniui, tiesiogiai nedalyvaujančiam valdyme. Ši kryptis atitinka geltoną, rožinę spalvą.

 

Vakarai. Džiaugsmo, malonumo, kūrybiškumo, vaikų simbolis. Vakarai yra geri stabiliam verslui, profesiniam augimui. Tai asocijuojasi su vaikais ir kūrybinėmis idėjomis, kurias norėtume perkelti į ateitį. Atsakinga už gebėjimų ugdymą, fizinį ir kūrybinį tobulėjimą. Kryptis palaiko visus mūsų įsipareigojimus, yra sėkmės, džiaugsmo šaltinis. Ši kryptis idealiai tinka valgomajam, sporto salei, poilsiui ir pramogoms. Ši ktyptis atitinka aukso, sidabro, baltą spalvą.

 

Šiaurės vakarai. Kūrybos, stiprybės, siekių ir atkaklumo, naujų krypčių ir naudingų žmonių simbolis. Šiaurės vakarai palankūs tiems, kurie siekia lyderystės, noriai prisiima organizacinę ir vadybinę atsakomybę, siekia atsakingų postų. Ji yra atsakinga už ryšius su globėjiškais ir norinčiais padėti žmonėmis; padeda organizacijoms. Prisideda prie bet kokių patobulinimų. Vieta tinkama planavimo, techniniams skyriams, susijusiems su naujų projektų pradžia, mokymų skyriui. Ši kryptis siejama su įmonės vadovu. Čia yra vadovo kabineto vieta. Ši kryptis atitinka sidabrinę, baltą spalvas.

 

Šiaurė. Atsakinga už žmogaus karjerą. Karjera yra susijusi su pajamų ir pareigų padidėjimu; daro įtaką uždarbiui ir sėkmei darbe. Pagrindinė buhalterių, ekonomistų vieta. Ši kryptis atitinka juodą ir mėlyną spalvas.

 

Šiaurės rytai. Susijusi su protu, išmintimi ir gyvenimo patirtimi, yra atsakinga už mąstymo aiškumą, dvasinį tobulėjimą ir savęs tobulinimą. Ši kryptis atitinka mėlyną spalvą.
 
Centras yra vienybės ir sveikatos sektorius.Dominuojanti Bagua aštuonkampio kryptis ir pagrinda yra jo centre. Ji yra susijusi su harmonija ir visų gyvenimo aspektų vienybe bei yra atsakinga už fizinę sveikatą, gerovę ir harmoniją.